У Львові о 20.00 стартує забіг-феєрія

09:32 10 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Участь у забігу на п’ять кілометрів візьмуть представники молоді вищих навчальних закладів, які змагатимуться за перемогу разом із фіналістками конкурсу краси «Міс Львів-2015».

Сьогодні, 10 вересня, до Дня фізичної культури і спорту у Львові вперше відбудеться вечірній забіг-феєрія. Участь у забігу на п’ять кілометрів візьмуть представники молоді вищих навчальних закладів, які змагатимуться за перемогу разом із фіналістками конкурсу краси «Міс Львів-2015».

Дистанцію долатимуть понад 100 учасників, серед яких переможниця конкурсу «Міс Львів – 2015» Мар’яна Скоринович. Забіг стартуватиме о 20.00 у Стрийському парку біля кінотеатру «Львів». Упродовж 40 хвилин учасникам доведеться подолати 3 кола дистанції загальною довжиною п’ять кілометрів

Перший вечірній забіг-феєрія організовується Львівським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України спільно із громадською ініціативою «Здорове місто». Мета заходу: розвиток масового спорту, популяризація та пропаганда бігових масових заходів, а також популяризація та пропаганда здорового способу життя.

Переможці та призери визначатимуться у двох категоріях: окремо серед жінок та чоловіків. Реєстрація учасників доступна за посиланням: http://goo.gl/forms/LY9qhnbFbu. Відео-запрошення на подію - https://youtu.be/ZKAsDVqs_UQ. 

Контактна особа: Христина Паньків, тел. 097-999-25-63, upravlinsport@gmail.com.

Про це повідомили сьогодні, 10 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу