У Львові о 19.00 стартує велопробіг «День без авто»

11:25 22 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Львів» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Львів’ян закликають долучатися до всесвітнього «Дня без автомобіля».

Сьогодні, 22 вересня – всесвітній «День без автомобіля». Ця акція відбувається під егідою Європейської Комісії, починаючи з 2000 року», – повідомили сьогодні, 22 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також передали:

«Також цей день є кульмінацією Європейського тижня мобільності, який зараз проходить і у Львові. Координатори акції зазначили:

«У цей день усіх людей закликають утриматись від використання приватного автомобіля, таким чином нагадуючи, яку шкоду місту несе приватний автомобільний транспорт: це використання вичерпних природних ресурсів, забруднення повітря, виділення вуглекислого газу, використання значного простору для пересування і паркування, великі затрати на побудову і утримування інфраструктури, дороговизна утримування самого авто і шумове забруднення, також автомобіль, що рухається на великій швидкості, є потенційною небезпекою для інших учасників дорожнього руху. Натомість людям пропонують замислитись над кращими альтернативами.

Замість поїздки на автомобілі, можна пройтись пішки, проїхатись велосипедом, або використати громадський транспорт. Тема цього річного Європейського тижня мобільності «Обирай. Змінюй. Поєднуй» наголошує на можливості використання різних видів транспорту в межах однієї поїздки та в залежності від потреб конкретної поїздки».

У Львові також закликають в цей день не виїжджати на автомобілі та спробувати альтернативний спосіб пересування. І як краща альтернатива пропонується використовувати велосипед.

Із метою демонстрації велосипеда як зручного і доступного транспорту для міста 22 вересня о 19:00 організовується велопробіг «День без Авто». Місце збору – пам’ятник Івана Франка.

Маршрут велопробігу: вулиця Університетська – вулиця Словацького – вулиця Дорошенка – вулиця Бандери – вулиця Вернадського – вулиця Коперника – вулиця Сахарова – вулиця Княгині Ольги – вулиця Володимира Великого – вулиця Виговського – вулиця Городоцька – вулиця Сяйво – вулиця Левандівська – вулиця Шевченка – вулиця Винниця – вулиця Тунельна – вулиця Варшавська – проспект Чорновола – проспект Свободи (Оперний театр). Протяжність – 18 кілометрів».

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу