У Львові дитячим тренерам доплачуватимуть за новими умовами
15:54 20 лютого 2025 р.
Програма діятиме до 2027 року.
Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
У Львові переформатували програму «Дитячий тренер». Відтепер програма називатиметься «100 кращих тренерів» та діятиме у дещо зміненому форматі.
У попередні роки експертна комісія обирала 100 спортивних тренерів з офіційно визнаних в Україні видів спорту, які працюють із дітьми та молоддю віком до 18 років. Переможці отримували одноразову грошову винагороду у розмірі 25 тисяч гривень
Однак вже цього року 100 кращих тренерів будуть обирати за новими умовами. Розподіл кандидатів для отримання винагород буде відбуватися за рейтинговою кількістю балів у кожному виді спорту. Конкурсна комісія обиратиме кандидатів згідно зі списком тих, хто набрав найбільшу кількість балів у межах свого виду спорту та таким розподілом:
- 87 тренерів, які отримають по 25 000 грн.
- 10 кращих тренерів, які отримають по 35 000 грн.
- 3 найкращі тренери, які отримають по 50 000 грн.
Метою програми є розвиток та популяризація фізичної культури і спорту у Львівській громаді, збільшення кількості спортивних секцій та залучення молодих тренерів до роботи з дітьми та молоддю. Збільшення розміру винагород буде додатковим стимулом для тренерів працювати ще більш завзято, що сприятиме розвитку дитячо-юнацького спорту у Львові та вихованню майбутніх чемпіонів.
Програма діятиме до 2027 року.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook