У Львові будуть велоперегони

15:48 24 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/events/lviv-bicycle-club

«Львівський велоклуб» проведе в суботу, 28 вересня, з 7:30 до 18:00 аматорській велоівент «Львівська сотка. Осінь».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Очікувана кількість учасників – 600-800 велосипедистів з багатьох міст України, Білорусії, Польщі, Німеччини, Молдови, США. За маршрутом заїзду буде перекриття руху транспорту. Детальнішу інформацію буде повідомлено згодом».

«Програма «Львівської сотки»: з 7:30 до 10:15 – реєстрація (площа Ринок, 1), з 10:15 до 10:19 – відкриття «ЛС (о)», о 10:20 – старт, з 10:20 до 10:55 – урочистий парад учасників до місця технічного старту (дев’ять кілометрів) за маршрутом «площа Ринок – вулиця Гнатюка – вулиця Листопадового чину – вулиця Митрополита Андрея – вулиця Героїв УПА – вулиця Кульпарківська – Сокільники», об 11:00 – технічний старт за маршрутом у Сокільниках: №Сокільники – Наварія – Пустомити – Липники – Милятичі – Вільховець – Бібрка – Стрілки – Стоки – Стрілки – Бібрка – Вільховець – Милятичі – Жирівка», о 13:00 – відкриття фінішу в Жирівці, 18:00 – закриття фінішу в Жирівці», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2022 р.

Козловський уже не фанат Порошенка

Очільник львівського футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський прокоментував конфлікт між п‘ятим президентом України Петром Порошенком і власником «Інгульця» Олександром Поворознюком на користь останнього.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу