У Львові будуть тестувати кандидатів в учасники «Ігор Нескорених»

15:15 12 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У суботу, 13 липня, на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту міністерства оборони України на вулиці Клепарівській (№39а) відбудеться відбір до збірної, яка представить Україну на «Іграх Нескорених 2020» в Гаазі.

Про це повідомили в п’ятницю, 12 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Цьогоріч до збірної потрапить на п’ятеро учасників більше, а ніж минулого року, адже квота збільшилась з 15 до 20. Учасники відбору спробують свої сили у шістьох  адаптивних видах спорту (легка атлетика – біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг та велосипедний спорт (в тому числі велосипедний спорт на візках)».

«Ігри Нескорених 2020» відбудуться 9-16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди). Взяти участь у тестуванні можуть усі ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТОООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року», – поінформували також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів