У Львівській ОДА планують зведення льодової арени

16:00 20 грудня 2017 р.


Фото: hc.lviv.ua

У середу, 20 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним, аби вирішити питання розвитку хокею у Львівській області.

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «В межах зустрічі Олег Синютка ознайомився зі ситуацією із будівництвом та реконструкцією льодових арен по Україні та поцікавився планами Федерації  щодо створення побідних комплексів на Львівщині».
Своєю чергою, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін зазначив: «Львівщина активно задіяна у розвитку хокейного спорту, до того ж, рівень вихованців львівської школи хокею зараз – на досить високому. Окрім того, завдяки Львівщині ми можемо святкувати 100 річчя українського хокею».
В облдержадміністрації також запевнили: «Сторони зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області та обмінялися думками щодо можливих джерел фінансування».
Олег Синютка зазначив: «Подібна спортивна арена, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, наразі є дуже потрібною. Тож ми можемо сьогодні розглядати кілька точок  зведення такого комплексу, серед яких міста Дрогобич та Стрий».
В облдержадміністрації також розповіли: «В межах зустрічі домовились також про залучення у зведення арени коштів із різних джерел. В області успішно функціонує відділення хокею в дитячо-юнацькій спортивній школі в Яворові, де працює один тренер-викладач та займаються 20 спортсменів-учнів та відділення фігурного катання (32 спортсменів-учнів, один тренер-викладач). Відділення хокею відкрито також і в обласному центрі олімпійської підготовки з зимових видів спорту у Новояворівську з загальною кількістю хокеїстів – 22 особи та однією посадою тренера».
Про це поінформували прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:09 26 вересня 2021 р.

Гірський король та Гірська королева: на Львівщині готуються до багатоденної велогонки TOUR de ONUR 2021

Міжнародна компанія Onur Group та клуб любителів велоспорту West Road Cycling – організовують багатоденну велогонку TOUR de ONUR 2021 для аматорів, яка пройде у Карпатах та у Львові.

Рубрика: Спорт

10:26 26 вересня 2021 р.

У Львові стартував чемпіонат України з бігу по шосе. Змінено рух транспорту

Сьогодні, 26 вересня, у Львові відбуваються два масштабні спортивні заходи – чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км «Run the World. Львівська десятка» та традиційний велозаїзд на 100 км «Львівська Сотка. Осінь».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу