У Львівській міській раді врегулювали три питання щодо палацу спорту

12:28 30 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Сесія міської ради прийняла ухвали, які врегульовують земельне, бюджетне, а також юридичні питання щодо будівництва Палацу спорту на Сихові».

Про це повідомили у вівторок, 30 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили: «Сьогодні під час позачергової сесії міської ради Львова прийнято три ухвали, що стосуються будівництва Палацу спорту на проспекті Червоної Калини. Ці ухвали врегульовують земельне, бюджетне, а також юридичні питання щодо будівництва цього об’єкту».

«Зокрема, під час сесії прийнято ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова». Її підтримали 40 депутатів», – поінформували також у ЛМР.

Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич зазначила: «Ми пропонуємо зробити перерозподіл коштів, і один мільйон гривень, який залишається в департаменті містобудування, якому передбачено кошти на оплату проектно-кошторисної документації, перенести у статутний фонд нового комунального підприємства «Палац ігрових видів спорту».

«Також на сесії прийняли ухвалу «Про будівництво Палацу спорту на проспекті Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові)». «За» проголосували 43 депутати», – додали в ЛМР.

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич доповіла: «Прийняття цієї ухвали зумовлене рядом юридичних питань, які треба вирішити найближчим часом. Ми створили ЛКП «Палац ігрових видів спорту». Щоб оголосити тендер і державну закупівлю на вартість послуг з генерального підряду, потрібне рішення сесії. Замовником ПКД є управління архітектури та урбаністики. Проект виготовлений, пройшов усі експертизи. Цю ПКД треба передати в ЛКП «Палац ігрових видів спорту».

Гелена Пайонкевич запевнила: «Буде співфінансування з державного бюджету. Також ми встановлюємо умови закупівлі. Ми пропонуємо провести міжнародні торги, визначити переможця і оплатити йому цю суму. В нас є інформація, що буде прийнята Постанова Кабміну про продовження терміну використання цих коштів. Ми в бюджеті міста цього року понад 900 мільйонів гривень не передбачаємо».

Директор юридичного департаменту ЛМР додала: «Цей комплекс можна будувати і вводити в експлуатацію почергово, тобто частинами. Комплекс так передбачений, що частини можуть працювати, не залежно одна від одної. Існують різні інструменти, які активно використовуються ЛМР – це інвестиційні угоди, програма державно-приватного партнерства. Чому ми не можемо розглядати такі варіанти? Ми пропонуємо оголосити тендер і перерахувати аванс».

«Також на сесії прийняли ухвалу «Про надання ЛКП «Палац ігрових видів спорту» земельної ділянки на проспекті Червоної Калини (у межах громадського центру Сихова)». Її підтримали 43 депутати», – поінформували також у ЛМР.

Директор департаменту містобудування Сергій Коровайник зазначив: «У 2013 році земельна ділянка була передана ЛКП «Спорт-Ресурс». Зараз ми можемо передати її ЛКП «Палац ігрових видів спорту». Зокрема, мова йде про земельну ділянку, площею 1,87 га на проспекті Червоної Калини».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла під час брифінгу: «Минулого тижня ми отримали інформацію від Кабінету міністрів про те, що Львову додатково буде наданасубвенція в розмірі 27 мільйонів гривень, тобто до кінця 2018 року місто має отримати 54 мільйони гривень для будівництва палацу спорту на Сихові.

Гелена Пайонкевич пояснила: «Виникла необхідність у прийнятті низки рішень. В першу чергу, у нас замовником ПКД було управління архітектури. Ми на минулому пленарному засіданні створили нове ЛКП, зараз ми закріпили йому земельну ділянку, надали право замовника на будівництво зазначеного об’єкту, і передали їм як внесок у статутний фонд виготовлену ПКД, яка пройшла всі необхідні дослідження і експертизу. Це питання одного-двох днів, і буде оголошена державна закупівля. Ми будемо очікувати на переможця. Враховуючи умови, які ми щойно затвердили рішенням сесії, це міг би бути міжнародний тендер, оскільки однією з умов є будівництво подібних об’єктів, не менше двох».

Директор юридичного департаменту ЛМР також повідомила: «Станом на сьогодні вартість будівництва об’єкта більше 900 мільйонів гривень. Ми вже використали 16 мільйонів гривень на виготовлення ПКД, маємо субвенцію 54 мільйони гривень. Тендер буде оголошений на повну суму – це тендер на вибір підрядника. До кінця року, якщо ми отримаємо переможця, і якщо не буде ніяких непередбачуваних обставин, ми зможемо підряднику перерахувати кошти в сумі 54 мільйони гривень».

Гелена Пайонкевич запевнила: «Будівельні роботи будуть розпочинатись відповідно до умов договору, який буде підписаний. Ми плануємо працювати інтенсивно над цим проектом. Проектна документація сформована так, що можна вводити в експлуатацію почергово. Перше буде збудований основний зал, а далі – всі інші компоненти. Будівництво основної частини буде завершене в першу чергу. Тендер буде оголошено у ці дні, щоб до нового року ми мали переможця».

«Проект спорткомплексу передбачає п’ять окремих залів. Один із залів міститиме басейн периметром 25 на 30 метрів. Цей зал матиме 84 глядацькі місця, тобто це спеціалізований зал для проведення матчів з водного поло. З іншого боку там практично буде створено 20 доріжок по 25 метрів», – поінформували також у ЛМР.

«Наступні три зали – це зали регбі, гандболу, і волейболу, вони мають 200 глядацьких місць і в основному орієнтовані на тренувальні процеси. Центральний зал – баскетбольний. Відповідно до постанови Кабінету міністрів, цей зал передбачає2 513 глядацьких місць. У цьому залі перший ряд трибун є мобільний, він може зніматися і відтак це дасть можливість проводити там ще й змагання з волейболу чи футболу», – розповіли також у ЛМР.

«Цей зал відповідатиме всім вимогам міжнародних федерацій. Він буде багатофункціональним, в подальшому там можна буде проводити боксерські поєдинки, де вміщатимуться 3400 глядацьких місць. Центральний зал передбачає також більше 3800 глядацьких місць для проведення концертів. Він спроектований таким чином, що у нього можна заїжджати з вулиці вантажівкою, щоб розкладати ті чи інші обладнання», – повідомили також у ЛМР.

«Дах спорткомплекс спроектовано так, що він виконуватиме функції гірськолижного спуску. Площа цього спуску складатиме вісім тисяч квадратних метрів, а вартість даху – 85 мільйонів гривень», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Самборі ветерани київського Динамо відкривали стадіон імені Лева Броварського

З нагоди завершення реконструкції тут організували спортивне свято: місцева команда ФК «Самбір» зіграла з зірками українського футболу, ветеранами київського «Динамо».

Рубрика: Спорт

11:54 15 червня 2021 р.

Строєва підготовка, метання гранат: на Львівщині розпочалась військово-патріотична гра

У селі Кам’янка стартував ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), участь у якому беруть хлопці та дівчата до 17 років.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу