У Львівській міськраді повернуться до питання оренди землі «Карпатами»

12:10 24 січня 2020 р.


Фото: glavcom.ua

Проєкт ухвали про надання землі футбольному клубу «Карпати» в оренду повторно розглянуть на сесії міськради.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 24 січня, у Львівській міськраді, заявив сьогодні під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, місто повинне підтримати львівський футбольний клуб, надавши йому земельну ділянку на вулиці Липова Алея, 5 у довготривалу оренду для подальшого розвитку команди та реконструкції стадіону.

Андрій Садовий зазначив: «Учора в нас було засідання сесії міської ради, і я дуже збентежений щодо голосування для закріплення земельної ділянки за футбольним клубом «Карпати». Дуже неприємно, що вчора не вистачило голосів, і це питання не було проголосоване. Можна багато різного говорити, але «Карпати» – це наша футбольна команда, вони грали на цьому стадіоні і будуть грати завжди. І сьогодні, коли там непроста ситуація, їм треба допомогти, а не ставити підніжку».

Міський голова також наголосив: «Я вважаю, що це прикре непорозуміння. Я б просив, щоб ми це питання однозначно пропонували до розгляду на наступному пленарному засіданні, хоча потрібно буде дві третини голосів, щоб знову включити його. ФК „Карпати“ має бажання займатися реконструкцією – ми підтримуємо, тому що це наш футбольний клуб. Багато футбольних клубів з’являються і зникають. А „Карпати“ були, є і будуть»

Як інформував «Щоденний Львів», 23 січня у ЛМР розглядали питання про надання ФК «Карпати» в оренду земельної ділянки під чашею стадіону «Україна». Підсумки голосування – лише 18 голосів «за».

dailylviv.com

До теми

12:55 7 грудня 2021 р.

Львівський атлет став чемпіоном країни з плавання

Мешканець міста Лева, Лукашев Георгій, якому нещодавно виповнилося сімнадцять років, посів найвищу сходинку чемпіонату України з плавання, який розпочався третього грудня в місті Дніпро.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу