Три міжнародні гросмейстерами провели у Львові сеанси одночасної гри

10:24 21 липня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Анна Музичук, Олександр Білявський і Маргейр Петурссон змагалися в дворику облдержадміністрації під акомпанемент струнного квартету.

«Працівники ЛОДА зіграли у шахи із міжнародними гросмейстерами: дві партії завершилися нічиєю», – повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У середу, 20 липня, з нагоди відзначення в Україні Дня шахів, у дворику Львівської облдержадміністрації відбувся сеанс одночасної гри у шахи за участю провідних шахістів. Зокрема, у турнірі взяли участь міжнародні гросмейстери зі Львівщини Анна Музичук та Олександр Білявський, голова спостережної ради банку «Львів», міжнародний гросмейстер з Ісландії Маргейр Петурссон, а також керівництво та працівники Львівської облдержадміністрації та обласної ради. 

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив: «Дуже важливо, що ми сьогодні тут зібрались, адже такими заходами ми підтримуємо статус інтелектуального міста, інтелектуального регіону. Свято шахів – це чудовий спосіб привернути увагу суспільства до шахового спорту, щоб і на галявинах, і в двориках ми зустрічались не просто, щоб поспілкуватись, а й для того, щоб зіграти у партію  шахів. Дякую усім присутнім за гостру і цікаву гру».

Шахові баталії відбувались на 20-ти столах і супроводжувались музичними композиціями у виконанні колективу струнного квартету Львівської обласної філармонії. Варто зазначити, що працівники ЛОДА показали чудовий результат у грі із світовими шаховими чемпіонами: директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз та заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Оксана Соболь закінчили партії нічиєю.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю з розвитку шахів, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху Львівщини Олег Синютка нагородив почесними грамотами Львівської обласної державної адміністрації віце-президента федерації шахів Львівщини, директора Новояворівського шахового клубу Андрія Матвійчука та віце-президента федерації шахів Львівщини, директора Городоцького дитячого шахового клубу «Е2-Е4» Миколу Матвієнка. Також усім учасникам сеансу одночасної гри вручили спеціальні сертифікати з автографами міжнародних гросмейстерів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини