Трьом львівським тренерам призначили стипендію Кабміну

23:07 3 червня 2020 р.

Сьогодні, 3 червня, Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Зокрема, стипендії отримуватиме Зоряна Семеряк - тренерка Ксенії Пантелєєвої, яка входить до складу кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Олімпійських іграх.

Також отримуватиме стипендію Сергій Коростильов - тренер Павла Коростильова, який входить до складу кандидатів елітної групи зі стрільби кульової на участь в Олімпіаді.

Отримає стипендію й Антон Нікулін - тренер Станіслава Горуни, який входить до складу кандидатів елітної групи з карате  на участь в Олімпійських Іграх.

“Тішить той факт, що у нас з Міністерством подібні погляди щодо спортивних напрямів, які потребують першочергової підтримки. Бо ж фехтування, карате та кульова стрільба визначені видами спорту першої пріоритетності на Львівщині”, - зазначає начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Загалом призначили стипендії 75 тренерам, з них – 50 забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх та 25 – підготовку спортсменів до участі Паралімпійських ігор.

Стипендії призначили на 1 рік, вони становлять 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить понад 30 тисяч гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу