Священик зі Львова виборов перше місце на чемпіонаті України серед духовенства

16:40 15 лютого 2018 р.


Фото: ugcc.lviv.ua

У приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа завершився перший відкритий чемпіонат України серед духовенства УГКЦ зі шахів.

Про це повідомили у відділі душпастирства спорту УГКЦ, де також розповіли, що до Львова з’їхалися на чемпіонат України серед духовенства 34 учасники з цілої України – представники чотирьох семінарій, кількох монаших згромаджень, священики більшості єпархій та екзархатів України. До турніру було допущено також одну дружину священика.

Організував турнір референт відділу душпастирства спорту при комісії мирян УГКЦ – представник Львівської архиєпархії, отець Михайло Цегельський. Головним суддею турніру був суддя міжнародного класу – представник ФІДЕ Олександр Прохоров.

Традиційно турніри духовенства розпочиналися з молитви. Очолили молебень до Богородиці проректор з академічних питань Львівської Духовної Семінарії Святого Духа – отець Михайло Лесів, а також керівник відділу душпастирства спорту УГКЦ – отець Олег Кобель.

У вітальному слові священики привітали учасників і побажали перемоги. Отець Олег Кобель запропонував назвати турнір на честь Трьох Святитителів, які були одними з найвизначніших інтелектуалів свого часу і свято яких відзначалося напередодні.

Турнір проходив за швейцарською системою, були зіграні дев’ять турів. Всі результати висвітлювалися в онлайн-режимі. Змагання мали статус офіційного турніру під егідою ФІДЕ і всім учасникам нараховувалися рейтингові очки.

Переможців визначив Останній тур. Всі учасники були нагороджені грамотами, приз глядацьких симпатій отримала єдина учасниця – Ірина Сенюра із Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Також окремо було нагороджено найстаршого учасника – отця Василя Мендруня.

Кубок та медаль за третє місце отримав отець Михайло Цегельський зі Львівської архиєпархія, а друге місце виборов семінарист п’ятого курсу Львівської семінарії Валерій Купчак. Переможцем турніру одноосібно став кандидат в майстри спорту з шахів, отець Віктор Квасній.

dailylviv.com

До теми

17:15 11 травня 2022 р.

Футболіст львівського Руху продає з аукціону золоту медаль

23-річний випускник Львівського фахового коледжу спорту, захисник футбольного клубу «Рух» Олег Веремієнко передав на благодійний аукціон медаль переможця чемпіонату світу U-20 з футболу.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу