Студентки Львівського університету фізкультури здобули два срібла Європейських ігор

19:28 16 червня 2015 р.

Борчині Тетяна Лавренчук та Юлія Ткач зайняли другі місця на змаганнях із вільної боротьби.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Тетяна Лавренчук здобула на Перших Європейських іграх у Баку срібну медаль у змаганнях із вільної боротьби у ваговій категорії до 58 кілограмів, поступившись у фінальному поєдинку угорці Емесе Барка з рахунком 1:3. Ще одна студентка Львівського державного університету фізичної культури – чемпіонка світу Юлія Ткач – не зуміла здолати у фінальному поєдинку змагань із вільної боротьби у ваговій категорії  63 кілорами росіянку Валєрію Лазінскую (1:3). Про це повідомили сьогодні, 16 червня, на сайті Національного олімпійського комітету.