Студенка зі Львова Вікторія Вірт виборола золото чемпіонату України з боксу

14:35 22 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: galsports.com

Наша землячка здобула перше місце у ваговій категорії до 54 кілограм.

«У Чернівцях завершився чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок, участь у якому взяли 23 збірні команди областей та Києва», – повідомили сьогодні, 22 жовтня, в управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«За титул найсильнішої боксерки України за активної підтримки уболівальників змагалися понад 180 учасниць. Основна спортивна напруга тривала у категорії серед дорослих спортсменок, де проводився відбір на чемпіонат світу, під час якого лідери жіночого боксу виборюватимуть ліцензії на Олімпійські ігри у Ріо-де-Женейро-2016.

Вихованка Бориславської школи боксу, цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури, студентка третього курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Вікторія Вірт посіла І місце у ваговій категорії до 54 кг. серед жінок. Ще двоє спортсменок Львівщини М. Керницька (вагова категорія до 51 кг) та Я. Крамар (вагова категорія до 54 кг) посіли п’яті місця серед дорослих та серед молоді відповідно».

Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, на сайті управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини