Сто кращих дитячих і молодіжних тренерів Львова отримають по 25 тисяч гривень

18:30 8 вересня 2015 р.


Фото: vk.me

Документи на конкурс спортивних наставників прийматимуть до 15 вересня.

«У Львові триває конкурс на визначення кращих дитячих тренерів. Відповідно до програми, що затверджена ухвалою сесії міської ради № 4771 від 19.06.2015 року, сто кращих тренерів Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, отримають грошову винагороду по 25 тисяч гривень», – повідомили сьогодні, 8 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«На участь у програмі можуть подаватися як самі тренери, так і бути висунутими від спортивних клубів чи федерацій. Прийом документів триває до 15 вересня 2015 року, після чого комісія, в яку входитимуть як представники департаменту гуманітарної політики, так і депутати міської ради та представники спортивного середовища міста, оголосить переможців цієї програми у 2015 році.

Пакети документів слід подавати через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради до 15 вересня 2015 року. Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер розповів: «Зараз склалася негативна динаміка, коли молоді тренери ідуть працювати не за фахом, або у приватні тренажерні зали. В підсумку ми маємо багато тренерів пенсійного віку і мало молодих тренерів, котрі б ішли працювати з дітьми. Цю програму ми розробили спільно з лідерами спортивного середовища, аби створити більш сприятливі умови для спортивних тренерів, які працюють з дітьми. Адже все, що ми вкладемо в дитячий спорт сьогодні – принесе спортивний успіх для нашого міста і країни вже завтра». 

Сама програма розпрацьовувалася управління молоді, сім’ї та спорту спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією молодіжної політики, спорту та оздоровлення. Серед критеріїв, по яких будуть визначатися переможці програми, основними є такі: вища профільна освіта тренера за спеціалізацією фізична культура і спорт, кількість дітей та секцій, з якими працює тренер, а також участь і перемога вихованців тренера у змаганнях різного рівня та організація та участь самого тренера у змаганнях та заходах як приклад для наслідування.

Ознайомитися з переліком документів та завантажити бланк заяви можна за лінком: https://drive.google.com/open?id=0B0i11J0Guf6fflFlNmdNZ0F3Nlp0ck43Q25uNERQZWktU0FNUzJhbENqVG9aMWQyenVybjQ».

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

16:24 12 жовтня 2021 р.

П'ять автобусних і два тролейбусних маршрутів у Львові перевозитимуть уболівальників до першої години ночі

Через сьогоднішній матч національної збірної України у Львові з командою Боснії та Герцеговини до «Арени Львів» курсуватимуть шатл-баси.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу