Спортсмени-інваліди Львівщини діляться з пораненими воїнами досвідом вирішення проблем із травмами

18:50 11 вересня 2014 р.


Фото: day.kiev.ua

Як повідомили у четвер у прес-службі облдержадміністрації, регіональний центр «Інваспорт» надав військово-медичному клінічному центру Західного регіону спортивне спорядження та тренажери.

Провідні спортсмени Львівського регіонального центру «Інваспорт» організувалися для морально-психологічного та соціально-побутового супроводу військових, які перебували у зоні АТО й проходять лікування та реабілітацію у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Серед небайдужих, зокрема, чемпіонка Європи зі стрільби з лука на візкуРоксолана Дзьоба-Балян; срібний призер Паралімпійських ігор, багаторазовий чемпіон світу та Європи з фехтування на візках Антон Дацко; чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи з фехтування на візках Андрій Демчук; срібний призер чемпіонату світу зі стрільби з лука серед неповносправних спортсменів Павло Назар; чемпіон Європи зі стрільби з лука серед неповносправних спортсменів Роман Гутник; багаторазовий чемпіон України з пауерліфтингу серед неповносправних спортсменів Павло Козак. Координатором акціє єРоман Гутник.

Як повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації, спортсмени «Інваспорту» згрупувалися по 2-3 особи й двічі на тиждень зустрічаються з пораненими воїнами та їх родинами. У невимушеній атмосфері відвертого спілкування вони обмінюються власним досвідом вирішення багатьох проблем, які виникають у людей з важкими травмами, особливо у ранніх періодах після їх набуття.

Зазначимо, що Львівський регіональний центр «Інваспорт» на прохання фахівців фізичної реабілітації військово-медичного клінічного центру Західного регіону надав в користування власне спортивне спорядження та тренажери, а також організував збір іншого спортивного спорядження серед небайдужих мешканців міста Львова. Завдяки цьому зараз також облаштовується місце для гри у настільний теніс. Коштом жертводавців вже закуплено тенісні сітки, ракетки та триває збір коштів на придбання тенісного столу.

Про це повідомили сьогодні, 11 вересня, в прес-службі облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу