«Союз ветеранів десанту» відкрив у Львові для дітей і побратимів тренажерний зал (+відео)

20:00 1 серпня 2016 р.

  • 0
  • 2097


Фото: gazeta.lviv.ua

Голова ГО «Союз ветеранів десанту» Сергій Сень запевнив: «У нас є амбітна мета – відкрити тренажерні зали у кожному районі Львова».

«Учора, 31 липня, у Львові бійці АТО, які об’єдналися в «Союз ветеранів десанту», відкрили перший соціальний тренажерний зал «Купол» у приміщення школи №100 на вул. Величковського, 58. (Шевченківський район, Рясне-2)», – повідомили сьогодні, 1 серпня, в прес-службі ГО «Союз ветеранів десанту», де також розповіли подробиці:

«У залі є три десятки тренажерів на яких матимуть змогу займатися діти та ветерани АТО. Голова ГО «Союз ветеранів десанту» Сергій Сень розповів: «Тренажерний зал десантники облаштували власними силами та з допомогою меценатів. Відкриття першого спортзалу дасть старт великому проекту. Нам вдалося це зробити завдяки меценатам, і ми дуже вдячні усім, хто відгукнувся на клич десантників. Це перша ластівка такого проекту «Союзу ветеранів десанту». У нас є амбітна мета – відкрити такі тренажерні зали у кожному районі Львова. Загалом ми думаємо про шість таких закладів куди матимуть змогу приходити і займатись діти, а також наші побратими, бійці АТО, демобілізовані».

Окрім того, десантники розраховують на те, що завдяки появі тренажерного залу вдасться витягнути з вулиці дітей та популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя. Боєць АТО, член ГО «Союзу ветеранів десанту» Віталій Свінціцький, розповів: «У цьому районі немає жодного подібного закладу, де діти могли б із користю проводити вільний час. Це вирішить питання зайнятості дітей, особливо в часі літніх канікул. Сподіваємося, що у такий спосіб нам, десантникам, вдасться забрати дітей з вулиць і популяризувати серед молоді спорт і здоровий спосіб життя».

Десантники висловлюють щиру подяку адміністрації школи, яка усіляко сприяла в облаштуванні спортзалу, а також меценатам завдяки яким вдалося втілити в життя задумане».

Про це повідомили сьогодні, 1 серпня, на сторінці ГО «Союз ветеранів десанту» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 20 лютого 2019 р.

Тренери юнацьких збірних викликали трьох футболістів львівських «Карпат»

Захисники львівських «Карпат»Петро Харжевський та Романа Сливу отримали виклики до юнацької національної збірної, а вихованець клубної школи Роман Даніловський – до збірної U-17.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 576

17:48 19 лютого 2019 р.

У «Львові» побільшало бразильців

Футбольний клуб «Львів» поповнили троє бразильців – нападники Алваро та Шина й латераль Вісенте.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 342

14:00 19 лютого 2019 р.

Представники Львівщини увійшли до комісій НОК України

На першому засіданні новообраного виконкому Національного олімпійського комітету України на чолі з Сергієм Бубкою затвердили новий склад комісій, їх голови та персональний склад дорадчих органів НОК на термін 2019-2022 років.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 426

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу