Сьогодні у Львові – перегони «Автослалом» на «Кубок Лева»

12:50 20 вересня 2015 р.


Фото: c-a.d-cd.net

На закритій парковці ТЦ «Метро» на вулиці Городоцькій змагатимуться команди з Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Києва, Одеси, Львова та інших міст України.

«У неділю, 20 вересня, на закритій парковці ТЦ «Метро» на вулиці Городоцькій, 300 у Львові проходитимуть змагання з перегонів класу «Автослалом» Всеукраїнської чемпіонської серії з автомобільного слалому «Кубок Лева», у якому візьмуть участь команди з Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Києва, Одеси, Львова та інших міст України», – «Щоденному Львову, в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Ця подія вже набула всеукраїнського масштабу і цього року відбулась у Тернополі, Івано-Франківську та Хмельницькому. У Львові очікуємо близько 1 000 учасників змагань. Перегони відбуваються на час по розміченій стойками території з крутими поворотами та розворотами на 180 градусів заднім і переднім ходом.  Такий вид спорту придумали для стимулювання навиків керування автомобілем, як професійних так і простих водіїв», – зазначають організатори. Метою є залучення молоді до заняття спортом та популяризації заняттям спортом серед громадян України. Організовує змагання з автослалому Громадська організація «Автомобільний клуб «Мотор Груп».

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу