Сьогодні у Львові – командний турнір професіоналів армреслінгу «Битва Міст»

11:40 4 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки «Армрестлінг (Львів)» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

На вулиці Університетській змагатимуться найсильніші представники Львова і Харкова.

«4 жовтня 2015 року Львів прийматиме перший український командний турнір з армреслінгу серед професіналів – «Битву міст». Цього разу за звання переможця змагатимуться найсильніші представники Львова і Харкова. Серед них ― призери Чемпіонату Світу, Чемпіонату Європи та Кубку України, а також переможці міжнародного турніру «Кубок Лева», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Змагання відбудуться у п’ятираундових поєдинках серед п’яти ти вагових категорій (70, 78, 86, 95, 95+ кг) за системою «Arm-Fight». Переможцем стане той, хто здолає суперника у трьох і більше раундах поєдинку. Команда, яка здобула перемогу у трьох і більше поєдинках, переможе у турнірі. Призовий фонд змагань  –22 500 грн.

Сцена, на якій мірятимуться силою спортсмени, буде встановлена перед Львівським національним університетом імені Івана Франка на вулиці Університетській, 1. Початок турніру – о 14.00. Цього року турнір буде присвячений батьку українського спорту – Івану Боберському.

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер зазначив: «Для нас найбільшим пріоритетом у роботі є максимальна промоція спорту та фізичної культури. Найкращим інструментом для цього є проведення спортивно-масових заходів у нашому місті. Тому запрошуємо львів’ян, а також гостей міста, відвідати цей видовищний спортивний захід». 

Організатор дійства – Львівський обласний осередок ВГО «Українська Федерація Армспорту». Деталі на сайті осередку: www.armgeneration.com». 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини