Сьогодні отримають стипендії кращі спортсмени й тренери Львова

09:54 5 листопада 2015 р.


Фото: kherson.net.ua

Цьогоріч на спортивні стипендії спрямовано з міського бюджету 260 000 гривень.

«Щороку для підтримки та заохочення молодих і перспективних спортсменів та тренерів управління молоді, сім’ї та спорту проводить конкурс надання стипендій за спортивні досягнення попереднього року. У 2015 році участь у конкурсі брали більше 500 спортсменів та тренерів з різних видів спорту», – повідомили сьогодні, 5 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Цьогоріч на надання стипендій міського голови з бюджету Львова спрямовано 260 000 гривень (в тому числі ПДВ). Відтак 5 листопада 2015 року у Великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться урочисте вручення стипендій міського голови Львова талановитим та перспективним спортсменам та тренерам, які у 2014 році стали призерами чи здобули призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабів.

Матеріальну винагороду отримають 154 спортсмени та тренери в такому розмірі: спортсмени, які вибороли призові місця на Юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні (Китай) та їх тренери – 2 500 гривень; испортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах світу та їх тренери – 2 000 гривень; спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах Європи та їх тренери – 1 500 гривень; спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах України – 1 000 гривень. начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер наголосив: «Я знаю, що успіх кожного спортсмена більшою мірою залежить від клопіткої роботи їхніх тренерів та від бажання віддаватися вповні своїй улюбленій справі. Проте, не менш важливо є заохочувати молодих спортсменів та тренерів досягати високих результатів через матеріальну винагороду. Ми робимо все можливе, щоб кожному достойно подякувати за їхній внесок у розвиток фізичної культури та спорту і представлення нашого міста на спортивних аренах не лише місцевого, а й міжнародного масштабів!». 

У 2015 році для спрощення процедури отримання грошової винагороди за спортивні досягнення спортсмени та тренери отримуватимуть кошти безпосередньо у відділенні Ощадбанку на вулиці Валовій, 9, а не через виготовлення іменних карток».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу