Сьогодні об 11:00 на вулиці Винниченка у Львові відкриють оновлений скейт-парк

10:30 9 травня 2015 р.


Фото: peddali.com

На урочистому відкритті оновленого скейт-парку на відвідувачів чекають показові виступи біміксерів та скейтерів Спортивного клубу «Екстрим».

Сьогодні об 11:00 на вулиці Винниченка у Львові відкриють оновлений скейт-парк. Роботи з відновлення основних елементів майданчика проводились в рамках соціальної кампанії «Відновимо спортивний майданчик разом» управлінням молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради та Кондитерською фабрикою «Ярич».

Начальник управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер розповів: «Для того, щоб стимулювати молодь вести здоровий спосіб життя, в місті повинна розвиватися відповідна інфраструктура – від ігрових майданчиків для молодих львів'ян до спеціалізованих спортивних. Спільне завдання для міської влади, бізнесу та суспільства – об'єднати зусилля для створення, відновлення та збереження на вулицях і в парках нашого міста доступних майданчиків. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені – я маю на увазі масштабну роботу з відновлення скейт-парку на вул. Винниченка, проведену в 2014-2015 роках Львівською міською радою спільно з Кондитерською фабрикою «Ярич».

Була проведена реконструкція всіх елементів і замінено все поверхневе покриття конструкцій. Вартість робіт склала 60 000 грн. 

На урочистому відкритті оновленого скейт-парку на відвідувачів чекають показові виступи біміксерів та скейтерів Спортивного клубу «Екстрим». Також на поверхню основних елементів будуть нанесені графіті на соціальну тематику та здорового способу життя.

Директор з маркетингу КФ «Ярич» Оксана Казанчук розповіла також: «Компанія прагне донести до молоді інформацію про те, що на спорт зовсім не обов'язково витрачати величезні гроші: досить просто вийти на вулицю, зібрати команду бажаючих і зіграти в улюблену гру. Відновлення скейт-парку – це черговий крок КФ «Ярич» у напрямку популяризації здорового способу життя серед молоді та важливий внесок у розвиток спортивної інфраструктури Львова».

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу