Сходження на найвищу гору Львівщини відбудеться 12-го травня

16:30 26 квітня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 12 травня, відбудеться благодійне сходження на найвищу гору Львівщини – Пікуй.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 квітня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Благодійна акція «Мрія на всіх» відбудеться в межах проекту «Veterans go» спільно з альпклубом «Freetour, On 3 wheels», Фондом здійснення мрій та Управлінням туризму та курортів Львівської ОДА. Мета сходження –збір коштів для організації походу у гори ветеранів АТО різних груп інвалідності».

«Сходження на найвищу гору Львівщини організують у межах діяльності проекту «Veterans go», метою якого є допомога учасникам АТО на візках вести активний спосіб життя, й у партнерстві з «On3wheels», котрому вдалося організувати 22 сходження для людей з інвалідністю та підкорити різні точки українських Карпат», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Організація сходження слугуватиме чудовою психологічною реабілітацією для воїнів через допомогу побратиму. Тому зараз до цього проекту приєднуються і учасники АТО, щоб допомогти реалізувати мрії побратимів з обмеженими можливостями», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Учасники благодійного сходження – ветерани АТО та члени їх сімей, колектив обласної держадміністрації, команда проекту «On3wheels» та усі охочі. Вартість участі для учасників АТО й їх сімей та ВПО безкоштовна, для всіх, хто бажає здійснити сходження – благодійний внесок у довільному розмірі», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Для участі у сходженні необхідна попередня реєстрація. Кількість місць обмежена. Після сходження учасників частуватимуть козацьким кулішем.», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:16 12 січня 2022 р.

Обрали президента і віцепрезидентів Федерації боксу Львівщини. Прізвища

Учора, 11 січня, на позачерговій звітновиборчій конференції Львівської обласної федерації боксу відбулись вибори президента. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру заслуженого працівника фізичної культури Олександра Павельця.

Рубрика: Спорт

19:05 29 грудня 2021 р.

Львівські спорстмени Вергелес, Старікова і Горуна заробили найбільше преміальних

Нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року №299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу