Сходження на найвищу гору Львівщини відбудеться 12-го травня

16:30 26 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 12 травня, відбудеться благодійне сходження на найвищу гору Львівщини – Пікуй.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 квітня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Благодійна акція «Мрія на всіх» відбудеться в межах проекту «Veterans go» спільно з альпклубом «Freetour, On 3 wheels», Фондом здійснення мрій та Управлінням туризму та курортів Львівської ОДА. Мета сходження –збір коштів для організації походу у гори ветеранів АТО різних груп інвалідності».

«Сходження на найвищу гору Львівщини організують у межах діяльності проекту «Veterans go», метою якого є допомога учасникам АТО на візках вести активний спосіб життя, й у партнерстві з «On3wheels», котрому вдалося організувати 22 сходження для людей з інвалідністю та підкорити різні точки українських Карпат», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Організація сходження слугуватиме чудовою психологічною реабілітацією для воїнів через допомогу побратиму. Тому зараз до цього проекту приєднуються і учасники АТО, щоб допомогти реалізувати мрії побратимів з обмеженими можливостями», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Учасники благодійного сходження – ветерани АТО та члени їх сімей, колектив обласної держадміністрації, команда проекту «On3wheels» та усі охочі. Вартість участі для учасників АТО й їх сімей та ВПО безкоштовна, для всіх, хто бажає здійснити сходження – благодійний внесок у довільному розмірі», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Для участі у сходженні необхідна попередня реєстрація. Кількість місць обмежена. Після сходження учасників частуватимуть козацьким кулішем.», – поінформували також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів