Реконструкцію львівського стадіону «Юність» планують розпочати у вересні

10:10 2 серпня 2016 р.


Фото: lvivcenter.org

Керівник управління культури ЛМР Михайло Мороз повідомив: «Ми розраховуємо, що наприкінці вересня переможець торгів вже би мав приступати до виконання робіт».

«У Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові проведуть за 9,3 млн. гривень капітальні роботи стадіону «Юність», – повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«На стадіоні мають реконструювати трибуни та роздягальні, а також зробити накриття від дощу. Керівник управління культури ЛМР Михайло Мороз зазначив:

«Власне, Парк культури – замовник, він оголосив тендер. Вже є розроблена уся проектно-кошторисна документація. Вона у встановленому законодавством порядку одержала усі погодження, пройшла Держбудекспертизу.

Відповідно до проектної документації, передбачається загальна місткість трибуни – 480 осіб, з них 360 – сидячих і 120 – стоячих місць. А також там буде дах, який захищатиме від дощу і проектантом передбачено спеціальні технічні рішення, які би захищали від сонця.

Згідно з умовами відкритих торгів, відкриття пропозиції конкурсних торгів відбудеться 30 серпня цього року. Ми розраховуємо, що наприкінці вересня переможець торгів вже би мав приступати до виконання робіт. До кінця року такі роботи можуть бути завершені. 

Згідно з кошторисною документацією, необхідно 9,3 млн. гривень. Ще є роздягальні, які так само будуть реконструйовані. Проектант тісно спілкувався із спортивним клубом і він брав зразки кращих європейських стадіонів з регбі, вивчав те, як вони облаштовані, які там технології використовуються і ці технології намагався використати у своїй проектній документації».

dailylviv.com

До теми

15:16 12 січня 2022 р.

Обрали президента і віцепрезидентів Федерації боксу Львівщини. Прізвища

Учора, 11 січня, на позачерговій звітновиборчій конференції Львівської обласної федерації боксу відбулись вибори президента. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру заслуженого працівника фізичної культури Олександра Павельця.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу