Президент ФК «Львів» заявить його в другу лігу, якщо її поділять на групи

16:28 9 листопада 2016 р.

За словами президента футбольного клубу «Львів» Романа Михайліва, справа щодо стадіону «Сокіл» зараз розглядається в суді.

Президент футбольного клубу «Львів» Роман Михайлів підтвердив чутки, що він планував влітку заявити свою команду в другу лігу, однак пояснив також: «Але я зважив всі плюси і мінуси цього рішення, оскільки друга ліга зараз складається зі 17-ти команд і їздити по цілій Україні, втрачаючи багато часу на дорогу, не дасть нам ніякої перспективи для розвитку юних футболістів. Та й були труднощі заявити команду у другу лігу – запізно подали заявку».

Натомість щодо заявки в в наступному сезоні Роман Михайлів пояснив, що подаватиме її лише в разі, якщо другу лігу поділять на дві групи західну й східну. Бо інакше, за його словами, «з молодими гравцями там немає що робити, адже тоді команда проводитиме багато часу у дорозі, а молоді потрібно якомога більше тренуватися».

Стосовно ж стадіону «Сокіл» президент футбольного клубу «Львів» розповів: «Ми плануємо побудувати там хорошу інфраструктуру, але оскільки стадіон «Сокіл» – у «підвішеному» стані, то ми не можемо дійти згоди з керівництвом міста. Приміщення стадіону в нас забрала міська рада, а футбольні поля і земля – поки що в нашому розпорядженні. Справа щодо стадіону зараз розглядається в суді й рішення поки не прийнято. Якщо нам дадуть можливість, то ми візьмемо під свою опіку стадіон і зробимо там відповідний спортивний комплекс, побудуємо трибуни».

Про це повідомили на сайті ФК «Львів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини