Перша смерть за 6 років: загиблий бігун у Львові йшов на свій рекорд і був застрахований

14:34 27 червня 2021 р.

Фото до новини

Вперше за шість років проведення Львівського півмарафону трапився нещасний випадок.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Вперше за 6 років проведення Львівського півмарафону у нас, на жаль, трапився нещасний випадок. Один учасник, якому було 23 роки, втратив свідомість на 21 кілометрі, фактично за 200 метрів до фінішу. 20 метрів від нашого посту була Мальтійська служба, що одразу оперативно почала проводити реанімаційні заходи. Через 5 хвилин прибула швидка допомога, яка також продовжила надавати невідкладну допомогу. Годину проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, нашого учасника не вдалося врятувати. Наразі більш детальної інформації нам не відомо.

Ми подивилися статистику його стартів: він брав участь у нашому Київському півмарафоні у 2019 році і пробіг його за 1 годину 54 хвилини. Він планував покращити свій результат у Львівському півмарафоні і фінішувати за 1 годину 45 хвилин. Ми подивились його результати на 15 кілометрів – цю дистанцію він подолав за годину і 15 хвилин. Тобто він дійсно біг швидко.

Зараз ми не можемо точно сказати, чому так сталось, але зі свого боку ми зробили все можливе. На нашій події сьогодні працювало 13 карет швидкої допомоги, 33 представники Мальтійської служби. Ввесь маршрут побудований таким чином, щоб ми завжди могли швидко реагувати і в разі потреби надавати допомогу.

Зазначу, що кожен учасник забігу у нас застрахований, відтак рідні загиблого отримають фінансову допомогу», – розповів Дмитро Черніцький, генеральний директор Run Ukraine.

Летальний випадок - на Львівському півмарафоні

У Львові стартував півмарафон. Маршрут (відео)

У суботу і неділю у Львові перекриють 32 вулиці і площі. Графік

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів