Облрада розглядає можливість прийняття у свою власність «Арени-Львів»

11:45 8 грудня 2017 р.


Фото: arenalviv.com.ua

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк зустрівся з держсекретарем Мінмолоді і спорту Олегом Нємчиновим та обговорили стан та перспективи стадіону «Арена Львів».

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради. Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк зауважив: «Львівська обласна рада розглядає можливість прийняття у свою власність «Арени-Львів». Нині цей об’єкт належить державі і потроху занепадає. Є те, з чого треба починати. На державному, обласному та міському рівні виробити спільне бачення розвитку інфраструктури. В першу чергу – запустити в роботу електропідстанцію та каналізаційний колектор. Наразі вони навіть не здані в експлуатацію, а вже руйнуються. Ну і транспортні розв’язки – це те, без чого вдихнути життя у спортивний комплекс просто нереально. Підприємство станом на зараз є збитковим, ще й має мільйонні борги. «Одна з найбільший проблем є також те,  що друга черга будівництва «Арени-Львів» не здана в експлуатацію. Аби це зробити треба близько 334 мільйонів гривень.  Ймовірно, розпочнемо із техаудиту, інвентаризації та коригування самого проекту відповідно до нинішніх реалій».

dailylviv.com

До теми

18:33 22 вересня 2021 р.

У неділю перекриють рух на відтинку Брюховичі - Лозино - Жовква та Лозино - Івано-Франкове: велоперегони

У неділю, 26 вересня, відбудуться традиційні велоперегони «Львівська Сотка. Осінь». Цьогоріч вже зареєструвались понад 650 учасників. Серед зареєстрованих - прихильники велоспорту з Білорусі, Туреччини та Молдови.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу