Найвідоміший гравець львівських «Карпат» залікував травму | Новини Львова

Найвідоміший гравець львівських «Карпат» залікував травму

16:20 22 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: fckarpaty.com

Львівські карпатівці провели в четвер, 21 листопада, тренування в Брюховичах.

Попри холодну погоду, яка зустріла «левів» на базі, усі хлопці перебували у бойовому настрої. Разом із основною командою займались гравці «молодіжки» Ростислав Лях, Олег Веремієнко, Роман Толочко, Мохамед Абукар, Кірил Кіриленка, Артем Козак, Андрій Артим, Антон Задерейко та Ярослав Деда.

До загальної групи повернувся центральний захисник «Карпат» Олександр Кучер та форвард Олексій Гуцуляк.  Спочатку Роман Санжар провів із гравцями теоретичне заняття у конференц-залі. Тренувальний процес розпочався із розминки, після чого футболісти зіграли у «квадрат», в якому дозволявся лише один дотик до м’яча. Згодом була низка інших фізичних вправ, а завершилось тренування грою 10 на 10.

Із розташування національної збірної Люксембургу повернулись правий фулбек Марвін Мартінс та центральний захисник Тім Халл. Марвін розповів про своє самопочуття після повернення до України: «Звичайно, що не дуже легко, коли ти приєднуєшся до розташування збірної та береш участь лише у тренувальному процесі. Але у нас були хороші та інтенсивні заняття, тому фізично я почуваюся повністю готовим. Ми можемо здобути три очки у грі з «Олімпіком», адже у першому колі ми здобули перемогу на виїзді, тому тепер хочемо порадувати своїх вболівальників у рідних стінах. Кожен з гравців намагається проявити себе якнайкраще, щоб досягти хорошого результату. Вважаю, що у нас класна команда, ми дивимось у майбутнє та я впевнений, що наступні поєдинки стануть для нас успішними».

Думками напередодні зустрічі зі своєю колишньою командою поділився центральний захисник «Карпат» Сергій Вакуленко: «У мене було невелике ушкодження, але зараз я почуваю себе добре та повністю готовий до гри. «Олімпік» із новим тренером у чотирьох останніх матчах здобув три перемоги та одну нічию, тому суперник зараз на підйомі. Помітно, що у них з’явилась дисципліна та впевненість, якщо порівнювати із початком сезону. Я вже звик грати у центрі захисту в тандемі з Халлом, тому через його дискваліфікацію буде дещо незвично. Але не варто забувати, що у нас на кожній позиції є конкуренція, тому потрібно виходити на поле та здобувати лише перемогу».

Про це повідомили в інформаційному центрі «Карпат». Як інформував «Щоденний Львів», КДК дискваліфікував воротаря львівських «Карпат».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми