На околиці Львова провели 4-й етап чемпіонату України з кантрі-кросу (+відео)

13:55 15 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки змагань в інтернет-мережі «Facebook»

Майже 50 спортсменів ганяли свої позашляховики «Лабіринтом Лева».

«На околиці Львова відчайдухи з усієї України мірялися силами на четвертому етапі національної першості із крос-кантрі – повідомили тележурналісти, які також розровіли подробиці:

«Майже 50 спортсменів ганяли свої позашляховики «Лабіринтом Лева». Довжина дистанції – 96 кілометрів. Ще донедавна крос-кантрі траси біля Львова не було. Її з нуля підготували спеціально для змагань. Круті повороти, перепади висоти і болото – це подарунок від львівської погоди. Такі випробування чекають на зірвиголів у заїздах.

На пошуки гострих вражень вирушають і на потужних, однак легких машинах баггі. Ними керують пілот і штурман.  Взаєморозуміння і злагодженість дій членів екіпажу – це важливий фактор успіху.

«Якщо поворот 90 градусів,я вже наперед знаю, з якою швидкістю до нього підійти. А далі вже суто техніка», – розповів учасник і співорганізатор змагань Роман Маслюк. Після фінішу відчайдухи та їхній транспорт відмивають неподалік траси. Тут учасники переводять подих.

На Львівщині такі змагання проводять вперше. На цьому етапі переможці заробляють 23 очки. Далі – змагання у Сумах і Харкові. А фінальний тур хочуть провести знову в «Лабіринті Лева».

Про це повідомили на «Телеканал новин «24».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини