На Львівщині відбулося сходження «Мрія на всіх»

15:32 13 травня 2019 р.

  • 0
  • 321


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 12 травня, відбулось благодійне сходження «Мрія на всіх» на найвищу вершину Львівської області – гору Пікуй «Мрія на всіх».

Про це повідомили в понеділок, 13 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Метою сходження була допомога учасникам бойових дій в ООС, які отримали травму опорно-рухового апарату вести активний спосіб життя, психологічна реабілітація воїнів, проведення цікавого та корисного дозвілля. Окрім цього, під час мандрівки проходив благодійний збір коштів проекту «VeteransGo» для організації наступних походів у гори ветеранів бойових дій різних груп інвалідності.

«Цього разу втілилась в реальність мрія Романа Панченка – учасника Ігор Нескорених, якому вдалося здійснити сходження на першу в своєму житті гору завдяки візку «джульєтка», – поінформували також в облдержадміністрації.

Роман Панченко розповів: «Навіть після повернення додому мене переповнювали емоції. Я зміг піднятись на гору, і це було круто, мені дуже сподобалось. Хочеться повторити ще, а в майбутньому мрію підкорити Еверест», – поінформували також в облдержадміністрації.

«До участі в підкоренні гори приєднались 100 людей, серед яких  учасники бойових дій в ООС та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи та активні мешканці Львівщини», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:05 20 серпня 2019 р.

У Львові встановлять рекорд з перетягування трамваїв «Електрон»

У п’ятницю, 23 серпня 2019 року, о 10.00 напроти Львівського залізничного вокзалу на вулиці Чернівецькій у Львові розпочнеться спроба встановлення рекорду України з перетягування трамваїв концерну «Електрон».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 573