На Львівщині будуть велозмагання «West Road Race»

15:00 2 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 564


Фото: loda.gov.ua

5-6 жовтня на Львівщині відбудуться велосипедні змагання «West Road Race», які включають в себе два види – командні перегони й групові перегони з окремими заліками.

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Огранізовує перегони «West Road Cycling». Метою організаторів є залучення дітей та батьків до регулярних занять фізичною культурою та спортом, активного відпочинку здорового способу життя, формування традицій активного сімейного відпочинку».

«Команді перегони на час відбуватиметься на дистанції 30,72 кілометра. Набір висоти – 223 метри. Старт – о 14.00 у суботу в селі Папірня», – поінформували також в облдержадміністрації.

«6 жовтня відбудуться групові перегони на дистанції 90,35 кілометра. Набір висоти – 808 метрів. Старт у тому ж місці – о 12.00», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 16 жовтня 2019 р.

«Рух» прийматиме у Львові «Інгулець»

Один з центральних матчів 14-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів першої ліги , в якому «жовто-чорні» вдома приймуть «Інгулець» з Петрового, відбудеться у неділю, 20 жовтня.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 627

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу