На Львівщині стартують авторалі «Зимові вершини»

17:35 7 лютого 2019 р.

  • 0
  • 729


Фото: loda.gov.ua

7 лютого у Львівській обласній державній адміністрації відбулось друге засідання оргкомітету щодо проведення першого етапу з авторалі «Зимові вершини».

Про це повідомили в четвер, 7 лютого, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах засідання присутні розглянули питання посилення безпеки під час змагань та облаштування якісної траси, що відповідатиме рівню перегонів».

«Більшість із заявлених учасників підтвердили свою участь, тому наша відповідальність – забезпечити безпеку глядачів та учасників», – зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

«Уже традиційно вп’яте на території Львівської області відбудеться перший етап з авторалі «Зимові вершини». Змагання відбуватимуться впродовж 8-9 лютого на території Сколівського, Турківського та Дрогобицького районів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Протяжність траси складе 23 кілометри. Старт  першого етапу авторалі «Зимові вершини» розпочнеться 9 лютого о 12:30 з села Урич Сколівського району. 8 лютого спортсмени проходитимуть медичний огляд та відбуватиметься безпосередня підготовка до змагань», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:00 22 квітня 2019 р.

На Львівщині збудують 88 спортмайданчиків

На реалізацію «Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на період до 2021 року» спрямували цьогоріч 25 мільйонів гривень.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 459