На Львівщині побільшало спортмайданчиків

14:30 21 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У селі Воютичі в Самбірському районі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Вартість майданчика – 1399, 919 тисячі гривень, з яких 700 тисяч – кошти з обласного бюджету, решта – з бюджету громади.  Окрім цього, учора у Воютичах відкрили ще й відремонтований спортивний зал місцевої школи».

«Спортивний майданчик з наливним покриттям учора також відкрили у Дублянах, на території середньої школи імені Героя України Анатолія Жаловаги. Вартість цього майданчика – 1500 тисяч гривень, з яких 1000 тисячі гривень – кошти з обласного бюджету. У школі навчається 940 дітей», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Обидва майданчики облаштовано в межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року. Загалом у 2019 році в рамках цієї програми буде облаштовано 88 об'єктів, 60 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням, 24 – зі штучним покриттям, чотири – з наливним покриттям», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:07 3 червня 2020 р.

Трьом львівським тренерам призначили стипендію Кабміну

Сьогодні, 3 червня, Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу