На чемпіонаті Збройних Сил України з рукопашного бою у Львові перемогли одесити

12:56 18 червня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Поміж найсильніших військових рукопашників були також чимало учасників антитерористичної операції.

У Львові відбувся чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою, участь у якому взяли збірні команди військово-навчальних закладів і військовослужбовці високомобільних десантних військ. Поміж найсильніших військових рукопашників були також чимало учасників антитерористичної операції. Деякі з них навіть нагороджені державними нагородами.

Сам же чемпіонат відбувся згідно із рішенням міністра оборони щодо посилення військово-прикладної складової серед військовослужбовців та курсантів вищих військово-навчальних закладів. За його результатами будуть відібрані кращі спортсмени, які незабаром представлятимуть вітчизняне оборонне відомство на Кубку Президента України з рукопашного бою.

За словами начальника управління фізичної підготовки Центрального управління підготовки та повсякденної діяльності військ (сил) Збройних Сил України – полковника Олега Чернявського, рукопашний бій – це спорт справжніх чоловіків, адже завдяки йому військовослужбовець морально готується до виконання бойових завдань. Відкриття змагань відбулося на базі видового вишу – Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Перед учасниками змагань виступили Начальник управління фізичної підготовки Центрального управління підготовки та повсякденної діяльності військ (сил) Збройних Сил України – полковник Олег Чернявський, начальник управління спорту Міністерства оборони України – полковник Юрій Фіногенов та перший віце-президент Національної федерації рукопашного бою Олександр Гартвич. Вони побажали їм наполегливості та яскравих перемог.

Гостям цього спортивного свята було продемонстровано дефіле військового оркестру Академії, а також виступ танцювального колективу навчального закладу «Віва-Денс». Самі ж змагання проходили наступного дня у на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

«Такому виду спорту як рукопашний бій і Міністр оборони, і Начальник Генерального штабу приділяють особливу увагу. Тому ці змагання є знаковими, і проводяться вони щорічно, – сказав начальник управління спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов. – Окрім того, Міністр оборони поставив завдання також щодо розвитку інших військово-прикладних видів спорту. Це і військове п’ятиборство, і офіцерське багатоборство, і воєнізований крос, і маршева підготовка».

Майже чверть століття у розвитку та популяризації цього прикладного виду спорту у вітчизняному війську бере Національна федерації рукопашного бою. За словами її першого віце-президента Олександра Гартвича, з моменту проведення антитерористичної операції їхні фахівці брали і беруть активну участь у підготовці військовослужбовців майже в усіх пунктах підготовки.

«Нинішній чемпіонат є яскравим свідченням тому, що Збройні Сили дуже серйозно ставляться до професійної підготовки. Адже рукопашний бій є однією з основ, яка включає і ведення влучної стрільби, і кидання гранат, і робота з холодною зброєю», – сказав Олександр Гартвич.

Весь другий день чемпіонату був присвячений проведенню боїв. Майже п’ятдесят спортсменів у своїх шести вагових категоріях виборювали звання найсильніших рукопашників.

Ці змагання з дозованим контактом без зупинки часу проводилися з контролюючою силою удару в усі залікові зони, які не спричиняють травмування та не доводять до нокауту, з зупинкою часу для нарахування балів. У такому поєдинку дозволено нанесення ударів кулаком, стопою, гомілкою та виконання кидків, утримань, больових і задушливих прийомів.

За результатами змагань у командній першості перше місце посіла збірна команда Одеської військової академії. В абсолютній першості змагань кращими стали курсанти Дмитро Каргін (до 70 кг), Ігор Рибак (до 75 кг), Олександр Рибак (до 80 кг), старші солдати Віталій Верешко (до 85 кг) та Денис Житлов (до 90 кг), а також старший лейтенант Євген Гончар (понад 90 кг).

Усім переможцям чемпіонату в особистому та абсолютному заліках було вручено медалі та грамоти, а командам, які вибороли призові місця, отримали також і спортивні кубки. Про це повідомили сьогодні, 18 червня, на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу