На Чатових скелях пройдуть змагання з гірського спортивного туризму

12:48 29 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Організатори анонсували: «На учасників та гостей змагань очікує досить цікава програма».

«Львівська федерація спортивного туризму, за підтримки управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради, запрошує взяти участь у змаганнях зі спортивного гірського туризму», – повідомили сьогодні, 29 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Змагання відбудуться з 2 до 4 вересня на Чатових скелях поблизу Львова. Запрошують усіх львів’ян до участі.

Змагання відбуватимуться на дистанціях другого і четвертого класів у двох видах програми: «Гірські перешкоди» – особисті змагання чоловіків та жінок, і «Рятувальні технічні прийоми» – змагання зв'язок. Склад команди – двоє людей.. Як зазначають організатори, на  учасників  та гостей змагань очікує досить цікава програма.

Зокрема, 3 вересня (субота): о 9:00 – майстер-клас від львівських слеклайнерів  (стрибки та ходіння по стропі); об 11:00 – лекція від інструкторів, як правильно організувати похід (спорядження, ліки, їжа, безпека); з 15:00 – запрошують завітати ветеранів спортивного гірського туризму Львівщини. Для ветеранів у програмі заходу передбачені: перегляд старих кінофільмів і слайд-фільмів; обмін спогадами про гірські походи; традиційне туристське вогнище, гітара, пісні і просто теплі зустрічі зі старими друзями.

Організатори просять взяти з собою фотографії і звіти з гірських походів, довідки за пройдені походи. Контактна особа – Назар Коваль, телефон:  096-435-03-81».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу