Мудрика вилучили з поля, однак Шахтар все ж переміг у Львові

22:14 2 вересня 2022 р.

Фото до новини

Гірник Конопля головою відправив м’яч у ворота рухівця Паньківа за 10 хвилин до закінчення матчу.

Для головного тренера львівського «Руху» Леоніда Кучука гра проти «Шахтаря» стала 80-ю на чолі команд УПЛ. Про це нагадала пресслужба ФК "Рух", пише Dailylviv.com.

На 35-ій хвилині Мудрик отримав пряму червону картку за грубий фол проти Марка Сапуги. «Шахтар» продовжив матч удесятьох.

У другій половині зустрічі перший насправді небезпечний епізод у другому таймі завершився голом. Бондар на 79-ій хвилині подав у штрафний майданчик «Руху», а Конопля головою відправив м’яч у ворота Паньківа.

Підопічні Леоніда Кучука тиснули на ворота «Шахтаря» в останні 10 хвилин, але зрівняти рахунок не вистачило часу.

Чемпіонат України. 3 тур. «Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) 0:1 (0:0).

Гол: Конопля, 79.

Вилучення: Мудрик, 35.

«Рух»: Паньків – Лях, Дідик, Слюсар, Сич – Федорчук, Сапуга – Соломон-Отабор (Б. Бойчук, 60), Притула (Мисик, 80), Руніч – Климчук (Таллес, 80).

«Шахтар»: Трубін – Михайліченко (Траоре, 59), Матвієнко, Бондар, Конопля – Степаненко – Мудрик, Судаков (Швед, 90+3), Бондаренко (Джурасек, 71), Петряк (Тейлор, 58 ) – Сікан (Зубков, 46).

Турнірна таблиця

№Команда                                               І   В  Н  П   З - П     О

1 Шахтар Донецьк                                   3    2  1   0    2 - 0     7

2 Зоря                                                     2    2  0   0    6 - 3     6

3 Колос К                                                2    2  0   0    3 - 0     6

4 Олександрія                                         2    2  0   0    4 - 2     6

5 Верес                                                   2    2  0   0    3 - 1     6

6 Металіст                                               2    1  1   0    3 - 2     4

7 Дніпро-1                                               1   1  0    0    3 - 0     3

8 Металіст 1925                                       2   0   2    0   0 - 0     2

9 Інгулець                                               2   0   1    1    2 - 3    1

10 Чорноморець                                       2   0   1    1  0 - 1     1

11 Львів                                                   1   0   0    1   2 - 3    0

12 Минай                                                 1   0   0    1  1 - 2    0

13 Кривбас                                              2   0   0    2   0 - 2   0

14 Ворскла                                              2   0   0    2   2 - 5   0

15 Динамо Київ                                        1   0   0    1   0 - 3   0

16 Рух Львів                                            3    0   0    3   1 - 5   0