Мессі і Мбаппе продовжують боротьбу за Кубок світу, а Неймар і Роналду зі слізьми покидають чемпіонат

23:30 10 грудня 2022 р.

На чемпіонаті світу з футболу у Катарі визначилися чотири команди, які розіграють медалі світового турніру. Уперше серед півфіналістів є команда з Африки.

Збірні Аргентини і Хорватії, Марокко та Франції перемогли у чвертьфіналі відповідно збірні Нідерландів, Бразилії, Португалії, Англії. Два тренери збірних - Нідерландів і Бразилії - вже подали у відставку, пише Dailylviv.com, а менеджерська доля двох інших наставників - Португалії і Англії - ще в процесі вирішення.

Аргентинці і хорвати свої перемоги здобули у серіях пенальті після зафіксованих нічиїх в основний і додатковий час з нідерландцями і бразилійцями - 2:2 та 1:1, а Марокко і Франція здолали суперників з Португалії і Англії мінімально впродовж 90 хвилин - 1:0 і 2:1.

Поразки збірних Бразилії від Хорватії і Португалії від Марокко футбольні експерти зараховують до сенсаційних.

Лідери збірних Бразилії (Неймар) і Португалії (Роналду) розплакалися після поразок. А Мессі (Аргентина) і Мбаппе (Франція) продовжують боротьбу за чемпіонство.

Аргентинці й хорвати зіграють півфінальний матч 13 грудня, а французи й марокканці – 14 грудня. Обидві зустрічі розпочнуться о 21:00.

Команди-переможниці розіграють титул чемпіона світу 18 грудня.

Матч за третє місце заплановано на 17 грудня о 17:00.

Збірна Марокко стала першим в історії чемпіонатів світу представником Африки, якому вдалося дістатися 1/2 фіналу.

Українська збірна з футболу не поїде на фінал ЧС-2022 у Катарі

Де й коли дивитися, слухати наживо і переглядати у запису матчі чемпіонату світу з футболу