Матолич, Колодій, Садовий стрілятимуть з лука

17:37 5 вересня 2013 р.

Керівництво області і міста вправлятиметься у стрільбі з лука на Міжнародних змаганнях «Золота осінь»

Про це повідомлялось 5 вересня під час традиційної прес-конференції з нагоди проведення ювілейних 50-х міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь», які відбудуться 9-14 вересня у м.Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо».
Як повідомили організатори заходу, у відкритті змагань запланована участь заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича, голови Львівської обласної ради Петра Колодія та міського голови Львова Андрія Садового, які будуть змагатись у влучності зі стрільби з лука.

Фінальна частина турніру відбудеться 14 вересня в центральній частині м.Львова, біля Бернардинської стіни на площі Митній.

Головний суддя змагань Віктор Михайленко повідомив, що на цьогорічних змагання очікується участь 275 лучників з 12 областей України та 5 країн (Росія, Білорусь, Польща, Молдова, Україна).

За його словами, цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2013-го, а цього року передує проведенню чемпіонату світу зі стрільби з лука та включений до системи комплектування національної збірної команди України як один з етапів підготовки до головних змагань сезону 2013 року.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу