Матч футбольної збірної України у Львові – під загрозою зриву

09:30 21 січня 2019 р.


Фото: unian.ua

Матч збірної України на «Арені Львів», запланований на 7 червня, опинився під загрозою зриву через проблеми з газоном.

7 червня збірна України має зіграти офіційний матч відбору на Чемпіонат Європи. Суперник – збірна Сербії. Ця гра може відбутися на «Арені Львів». Але через проблеми з газоном, матч у Львові опинився під загрозою зриву.

Керівник «Арени Львів» Юрій Майборода розповів в інтерв’ю «Телеканал новин «24»: «1 березня розпочнемо роботу по заміні газону. 10 березня ці роботи мають бути закінчені. Це вперше будуть перестеляти газон на «Арені Львів» з моменту відкриття стадіону. При цьому буде використано гібридний газон».

«Це штучна основа із штучних і натуральних ниток. Його встеляють, засипають спеціальним ґрунтом і сіють траву. Натуральна нитка згниє і трава, яка виросте, переплететься із штучною і буде служити довше, менше псуватись та стане стійкішою. Догляд за травою, стрижка газону – все залишається так само, як і було. Просто тепер ще буде штучна основа на 3,5 см. Це новітня технологія, яку будуть використовувати на стадіонах під час чемпіонату світу в Катарі. В Україні таке поле зробив «Шахтар» на базі в Святошино», – зазначив Юрій Майборода.

Однак через те, що на «Арені Львів» будуть перестеляти газон, матч збірної України 7 червня можуть перенести на інший стадіон. «Головний тренер збірної України Андрій Шевченко наполягає, щоб перша домашня гра відбору на Євро-2020, 7 червня, відбулась у Львові. Хоча все одно будуть ризики, бо може зразу не прижитись газон. Треба не менше місяця, щоб він прижився, і тоді дивитись», – наголосив керівник «Арени Львів».

Про це повідомили на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу