Львів’янин Павло Коростильов став чемпіоном Європи зі стрільби

18:28 3 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У Дьорі в Угорщині завершився чемпіонат Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, на якому цьогоріч географія команд учасниць склала 48 країн, а загальна чисельність учасників змагань 985 спортсменів.

Про це повідомили сьогодні, 3 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: Вдало виступили  в складі збірної команди України – львівські майстри кульової стрільби, які повернулись додому з нагородою найвищого гатунку. Зокрема, львів’янин Павло Коростильов (ЗСУ) став чемпіоном Європи в командному заліку (пістолет) серед чоловіків».

«Двічі за крок до п’єдесталу у стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені опинився Ігор Кізима (ЗСУ). У підсумку – високе четверте місце турнірної таблиці в командних змаганнях та змаганнях змішаних команд. Ще одна юна представниця Львівщини Возняк Марія-Соломія (ЗСУ) завершила змагання також на четвертому  місці в командних змаганнях серед юніорок у вправі з пневматичного пістолета», – поінформували також в облдержадміністрації.

«За підсумками чемпіонату Європи зі стрільби  кульової українська національна команда повернулась на батьківщину з другим місцем в загальнокомандному заліку, маючи в своєму здобутку 19 нагород різного ґатунку. Серед них – п’ять золотих, вісім срібних та шість бронзових нагород», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів