Львів’янин Олег Скавиш протягнув зубами 56-тонний вагон (відео)

22:38 4 листопада 2014 р.


Фото: «Gazeta.ua»

Педіатр Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру встановив у четвер уже третій національний рекорд.

Львів'янин Олег Скавиш, на прізвисько «Тягнизуб» встановив новий силовий рекорд, протягнувши пасажирський залізничний вагон вагою 56 тон на відстань 12 метрів. Особливість цього рекорду полягає в тому, що вантаж вагон Олег тягнув зубами без жодної додаткової опори.

Олег Скавиш не є професійним спортсменом, у повсякденному житті він працює лікарем – педіатром у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, тож тренується тільки у вільний від роботи час. Важкою атлетикою і стронгменом Олег почав займатися у 19 років, до того був звичайним худорлявим підлітком, що не відрізнявся особливою статурою серед однолітків.

Зараз йому вже 32 і серед його спортивних здобутків є буксирування зубами 120-ти тонного корабля в Євпаторії, а також перетягування трамвайного вагону у Львові. Олег розповів, що ідея роботи з вантажами за допомогою зубів, прийшла до нього під час звичайних тренувань у атлетичному залі, тоді він зацікавився цирковим силовим мистецтвом.

Як повідомив спортсмен його надихали циркові силачі минулого, що гнули підкови та переносили великі вантажі, затиснувши їх зубами. Рекорд був зафіксований Національним реєстром рекордів України.

Про це повідомило сьогодні, 4 листопада, інтернет-видання «Gazeta.ua». Натомість «Телевізійна служба новин» каналу «1+1» стисло інофрмує у вівторок:

Львів’янин Олег Скавиш зубами протягнув вагон в п’ятдесят шість тонн. Незвичне досягнення одразу ж внесли до національного реєстру рекордів. Раніше львів’янин уже побив два рекорди – протягнув зубами трамвай та плавучий кран».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

17:01 13 серпня 2022 р.

Львівські Карпати гратимуть у групі А Першої ліги: коли і з ким

Дві кращі команди здобувають право на прямий вихід до УПЛ, третя і четверта команди Першої ліги зіграють матчі плей-офф за підвищення в класі – 3 місце Першої ліги грає з 14 місцем УПЛ, 4 місце грає з 13-м УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу