Львів’яни вибороли золоті й бронзову медалі Паралімпіади (відео, оновлено)

23:58 12 вересня 2016 р.

Антон Дацко

Антон Дацко

Антон Дацко та Андрій Демчук перемогли в Ріо-да-Жанейро своїх суперників на фехтувальних доріжках.

У фіналі параолімпійського турніру шаблістів на візках в в категорії В львів’янин Антон Дацко переміг грека Панагіотіса Тріантафіллоу з рахунком 15:7. Натомість у фіналі в категорії А ще один львів’янин, Андрій Демчук, здолав угорця Річарда Осваса з рахунком 15:8. Про це повідомили пізно ввечері 12 вересня в інтернет-виданні «Чемпіон».

Чотириразовий паралімпійський чемпіон (у Пекіні в 2008 році й у Лондоні в 2012-му ) – легкоатлет Роман Павлик зі Львова – також поповнив скарбничку збірної України нагородою. У стрибках в довжину він  показав найкращий особистий результат, стрибнувши на 5,61 метра. Лише один сантиметр відділив його від володарів золотої та срібної медалей. Зате 32-річний львів’янин здобув нагороду вже на четвертій поспіль Паралімпіаді. Про це повідомили 12 вересня, на сайті «Телеканалу новин «24».