Львів’яни Георгій Іваницький і Соломія Гнип – чемпіони Європи зі стрільби з лука в приміщенні

15:30 2 березня 2015 р.

Львів’янин Георгій Іваницький

Львів’янин Георгій Іваницький
Фото: worldarchery.org

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, наші земляки успішно виступили на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів у Словенії.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 березня, «Щоденному Львову»:

«24-28 лютого кращі представники лучного спорту України взяли участь у чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів. 2015 року в м. Копер (Словенія) За найвищі нагороди чемпіонату Європи змагалося 253 спортсмени, які представляли збірні команди 36 країн континенту. 

Успішно на цих змаганнях виступили представники львівської школи лучного спорту. Так, в особистому заліку серед чоловіків було рівних львів’янину Георгію Іваницькому, який впевнено розпочав особисті змагання абсолютною перемогою, не залишивши жодних шансів представнику Німеччини максимально можливим влучанням – три серії по 30 очок, з результатом 6 : 0.

Щоб подолати наступного суперника з команди Нідерландів в 1/8 фіналу Георгію знадобилося на одну серію більше – рахунок 6 : 2. В 1/4 стадії змагань Г. Іваницький впевнено переміг представника збірної команди Росії – Баїра Цибекдоржиєва, здобувши перемогу з рахунком 6 : 0 і знову з максимально можливим влучанням – три серії по 30 очок.

У фінал львівський лучник увійшов, здобувши перемогу над ще одним представником Німеччини Феліксом Вайзером з рахунком у сеті 7 : 3. З таким же рахунком 7 : 3 у фінальній сутичці з італійцем Массиміліано Мандіа Георгій Іваницький здобуває титул Чемпіонат Європи 2015 року зі стрільби з лука серед чоловіків.

Ще двоє представників збірної команди України Олексій Гунбін (Суми) та Антон Ладіков (Харків) завершили змагання на 17 місці турнірної таблиці. В командних змаганнях збірна команда України серед чоловіків посіла 7 місце.

В особистому заліку серед жінок завершили змагання на 9 місці – Анастасія Павлова (Херсонська обл..), яка в перестрілці «10» на «9» поступилась італійці Джулії Маммі, та львів’янка Вероніка Марченко, поступившись з рахунком 3 : 7 представниці Росії – Інні Степановій. Львів’янка Катерина Палеха завершила змагання на 17 місці. В командних змаганнях жіноча збірна посіла 5 місце поступившись за вихід у наступне коло змагань збірній команді Білорусії. 

В змаганнях серед дівчат-юніорок кращою стала львів’янка Соломія Гнип. В 1/8 стадії змагань Соломія зустрілась з представницею Білорусії – Дариною Крупко, де здобула перемогу з рахунком 7 : 3. 

З таким же рахунком 7 : 3, здолавши представницю Грузії, С.Гнип увійшла до 1/2 фіналу змагань. Півфінальну сутичку з представницею збірної команди Італії Татьяною Андреолі, Соломія завершила на свою користь з рахунком 2: 6. Відтак у фіналі з німкенею Катаріною Байер, яскравим завершенням фінального сету з максимальним влучанням в останній серії – 30 очок, перемогу з рахунком 7 : 3 та титул чемпіонки Європи 2015 року зі стрільби з лука серед юніорок здобула львів’янка Соломія Гнип.

Ще одна представниця Львівщини Соломія Трапезнікова виборола 5 місце, поступившись за вихід у півфінал Т.Андреолі з Італії. Софія Новіцька з Черкас завершила змагання на 9 місці.  В командних змаганнях за «бронзові» нагороди українські дівчата, програвши два очка в остатній вирішальній серії представницям збірної команди Польщі, посіли 4 місце.

Володарів «бронзових» нагород серед юнаків в наднапруженій боротьбі між львів’янином Олегом Рожком та Марком Рудовим з Німеччини вирішила перестрілка «10» на «10», де стріла останнього на лічені міліметри була ближче до центру мішені, у підсумку Олег Рожко – посів 4 місце. На 17 місці завершив свої виступи львів’янин Максим Попович.

Ще один львів’янин Антон Худа опинився на 33 місці. Збірна команда юніорів України, здобувши в перестрілці перемогу над збірною командою Польщі, поступилася за вихід до 1/2 змагань збірній Росії й у підсумку посіла 5 місце. 

Поповнили нагородами скарбничку збірної команди України і представники стрільби з блочного лука.  Так, в особистому заліку серед юніорок зі стрільби з блочного лука бронзову нагороду до заліку збірної команди України додала юна представниця Львівської області Марія Школьна, яка з рахунком 146 : 145 здобула перемогу над представницею Хорватії Маєю Орлік.

Борисенко Олена (Харківська обл..) завершила змагання на 7 місці, Гончарова Валерія (Львівська обл..) посіла – 9 місце. В командних змаганнях українки, поступившись у фіналі збірній команді Росії з рахунком 227 : 230, посіли ІІ місце.

Серед юніорів у цій категорії кращим серед українців став Роман Говядовський (Рівне) – 7 місце, львів’яни Владислав Большаков здобув 9 місце, а Валерій Гончаров опинився на 17 місці. В командних змаганнях хлопці збірної команди України, поступившись за вихід у фінал збірній команді Італії й подолавши збірну команду Бельгії з рахунком 230 : 226 очок, замкнули трійку призерів – ІІІ місце.

Серед жінок в категорії «Блочний лук» Вікторія Дьякова (Київ) посіла 9 місце, одеситка Наталія Бурдейна та киянка Ксенія Шкляр на 17 місці.В командних змаганнях збірна команда України зі стрільби з блочного лука посіла 4 місце, програвши перестрілку «28» на «29» збірній команді Нідерландів.

Серед чоловіків у цьому виді зброї також ніхто не зумів втрутитись у медальний розподіл. Кращим виявився львів’янин Денис Михальчук, в активі якого 17 місце. Не потрапили до наступного етапу змагань киянин Дмитро Львовський (37 місце) та одесит Дмитро Виноградов (40 місце).

В командних змаганнях збірна команда України зі стрільби з блочного лука серед чоловіків посіла 5 місце, програвши збірній команді Нідерландів за вихід в наступний етап змагань з рахунком 238 : 234. За підсумками чемпіонату Європи зі стрільби з лука вприміщенні в активі збірної команди України дві золоті, одна срібна та дві бронзові нагороди.

Владлен Новаковський – провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лука».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів