Львів’янка здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів

16:15 13 січня 2020 р.

Старший викладач кафедри фізичного виховання «Львівської політехніки» Оксана Заліско здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів, які тривають в Інсбруку.

Про це повідомили в понеділок, 13 січня, у Львівській облдержадміністрації. Там також розповіли, що Оксана Заліско фінішувала 12 січня на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії першою, випередивши росіянку на 35 хвилин.

Загалом до Тіролі у січні цього року, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах, з’їхалось близько 3000 спортсменів з усього світу. Вірні девізам «спорт для всіх» та «спорт для життя», Всесвітні ігри майстрів заохочують людей будь-якого віку до занять спортом та залишатися активними.

Минулоріч Оксана Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту Оксана Заліско в складі збірної команди України виборола третє місце у гонці на 15 кілометрів класичним стилем.

Як інформував «ЩЛ», краща спортсменка Львівщини – каратистка.