Львів’янка здобула нагороди етапу «Grand Prix Brno»

17:20 10 березня 2020 р.

Фото до новини

Христина Погранична виборола друге срібло на етапі «Grand Prix Brno» з художньої гімнастики

У чеському місті Брно завершився етап Гран-прі з художньої гімнастики. Львівська грація Христина Погранична після срібла у багатоборстві виступила у трьох фіналах в окремих вправах.

У вправі з обручем вихованка львівського тренера Ірини Рудої здобула ще одну срібну медаль.  У цій же вправі киянка Влада Нікольченко стала третьою. Вона також виборорола дві золоті медалі у вправах з м’ячем та стрічкою. Ще дві медалі – срібні – у вправах з м’ячем і булавами завоювала киянка Єва Мелещук.

Два наступні етапи Гран-прі з художньої гімнастики, які повинні були пройти в Іспанії і Франції, не відбудуться в заплановані терміни через ситуацію з коронавірусом. Іспанський етап повинен був пройти в Марбельї з 13 до 15 березня. Він буде перенесений на іншу дату, яка буде оголошена пізніше. Етап у французькому Тьє, який планувалося провести з 26 до 30 березня, скасований.

Про це повідомили у Львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України. Як інформував «Щоденний Львів», Христина Погранична здобула бронзову нагороду змагань за Кубок України з художньої гімнастики.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів