Львів'янка Мар’яна Гецко за рік навчилася плавати вільним стилем і переплила Босфор (відео)

22:24 20 вересня 2023 р.

Фото до новини

Її результат - 6,5 кілометра - за одну годину 34 секунди.


Відео: Перший західний

Про це плавчиня на відкритій воді, бізнес-девелоперка, пластунка Мар’яна Гецко розповіла в інтерв'ю на ТРК "Перший західний", пише Dailylviv.com.

"У своїй віковій категорії 25-29 років у мене - 15 місце. У загальному рейтингу - 154 місце серед 700 жінок, які брали участь у цьому запливі. Це мій перший заплив на відкритій воді в принципі",- зазначила Мар'яна Гецко.

Вона розповіла, що почала підготовку в грудні 2022 року. Заплив був 20 серпня 2023 року.

"У грудні я вже вміла плавати кролем. До того вміла триматися на воді, пірнати: не боюся відкритих водойм.

Але в липні 2022 року я вирішила за компанію піти в басейн на СКА і зауважила там тренера, який став для мене великим прикладом. Майстер спорту з водного поло. Я бачила як тренує він інших людей, як люди до нього натхненно ходять.

Я підійшла до нього і сказала, що хочу навчитися плавати кролем, бо я не вмію абсолютно. Про Босфор я тоді ще не думала",- згадує Мар'яна Гецко.

Вона розповіла про графік тренувань.

"Ми тренувалися три рази на тиждень.Траплялося -  і в суботу, і в неділю. Мінімально я мала проплисти 3 км за одне тренування.У вересні, жовтні, листопаді зробила велику перерву - їздила за кордон",- розповідає львів'янка.

Мета - Босфор з'явилася на горизонті, коли один з друзів запропонував поставити ціль в плаванні.

"У мене є друзі-пластуни, які раніше перетинали Босфор. На той момент мені це здавалося нереальним. Я думала, що до цього треба йти кілька років",- каже Мар'яна Гецко.

Докладніше - дивіться у відео.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів