Львівським «Карпатам» дозволили заявляти вільних агентів

22:34 24 вересня 2015 р.


Фото: fckarpaty.lviv.ua

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України зняв зі «зелено-білих» заборону на трансфери.

«На сьогоднішньому засіданні КДК ФФУ було ухвалено рішення зняти із ФК «Карпати» заборону на проведення трансферної діяльності. Таким чином, уже від п’ятниці львівський клуб зможе заявляти вільних агентів, а з початком нового трансферного вікна повноцінно працювати на трансферному ринку», – повідомив сьогодні, 24 вересня, в.о. генерального директора ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький інформаційному центру цього клубу. Він також розповів:

«Насправді, це було одне з найважливіших засідань Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України за весь час життя нашого клубу. Зі сторони клубу ми показали виконану і проведену роботу щодо проблемних питань, відповідно, це просто не могло залишитися непоміченим. Власне, нещодавно до нас приїжджали керівники ФФУ та Прем’єр-ліги, які відзначили дуже позитивну динаміку зрушень і були готові підтримати наш клуб під час вирішення наболілих проблем. Зважаючи на все це, 

КДК зняв із «Карпат» заборону проводити трансферну діяльність, тому поки що ми матимемо змогу заявляти вільних агентів, аж до відкриття трансферного вікна. Далі уже ми зможемо повноцінно працювати на трансферному ринку. 

Разом зі мною були наші клубні юристи, які отримають усі необхідні документи. Також про рішення КДК уже знає і Прем’єр-ліга. Звичайно, у нас ще не все вирішено, є проблеми, які необхідно залагоджувати. Але в загальному наші дії оцінили справедливо. 

У Федерації знають, що в клубі вчасно виплачується заробітна плата, що клуб постійно розвиває свою інфраструктуру, працює з дітьми тощо. Керівництво Федерації, з яким я теж зустрічався, сказало, що вірить в роботу нашого Почесного президента Петра Петровича Димінського.

Вони вірять, що він зможе знову вивести клуб на високий рівень і зробити все для того, аби команда представляла нашу державу в єврокубках. Тепер, думаю, перед командою можна ставити завдання.

Сподіваюся, їх ми озвучимо на зустрічі з уболівальниками, що відбудеться у п’ятницю ввечері, перед матчем проти луцької «Волині». Але для цього ми будемо зараз шукати гравців, які зможуть підсилити нашу команду. Разом із головним тренером проведемо роботу в цьому напрямку».

Це повідомлення передали сьогодні, 24 вересня, в прес-службі (інформаційному центрі) ФК «Карпати».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу