Львівський Рух програв у Полтаві без бою

19:04 23 серпня 2020 р.

Зазвичай офіційні акаунти «Руху» в соцмережах анонсують ігри фразою: «Буде бій!». На жаль для «рухівців», ці слова до їхньої дебютної гри в УПЛ з "Ворсклою" можна застосувати лише частково.

Відео: Футбол 1

Швидкий гол дуже допоміг «Ворсклі» на початку тайму. Кане пробив зі штрафного, м’яч зрикошетив на ногу Пуцлін. Давід першим дотиком зупинив м’яча, а другим пробив низом у нижній кут метрів з 17 – 1:0. За кілька хвилин «Ворскла» забила вдруге, після кутового, удару Яворського і відразу двох штанг, вдало другим темпом зіграв Степанюк, який пробив у нижній кут і влучив точно під стійку – 2:0. А наприкінці тайму Кулач (не без допомоги Дуця) та Скляр довели рахунок до зовсім розгромного – 4:0.

На початку другого тайму Кулач забив класним ударом в з підкруткою – 5:0.

«Рух» пішов в атаку великими силами і за допомогою загартованого у боях УПЛ Федорчука відіграв один м’яч.

Наприкінці матчу Кулач забив і втретє, але гол скасували через офсайд.

А останнє слово в матчі було за «Рухом»: Бойчук після закидання з глибини встановив кінцевий рахунок - 5:2.

Ворскла - Рух 5:2 (4:0)

Голи: Пуцлін (10), Степанюк (26), Дуць (43 авт), Скляр (44), Кулач (49) - Федорчук (64), Бойчук (90+2)

Ворскла: Різник, Чеснаков, Альюн, Яворський, Пердута (Пешич 54), Сапай (Татарков 46), Скляр (Опанасенко 54), Кане, Пуцлін (Челядин 65), Кулач, Степанюк (Якубу 65).

Рух: Мисак, Копина, Дуць, Білий, Саків, Мартинюк, Кухарук (Федорчук 46), Калюжний (Ернест 46), Русин, Синиця (Бойчук 67), Кухаревич (Оринчак 57).

Попередження: Чеснаков (62) - Дуць (53)

Нагадаємо, що друга команда зі Львова в УПЛ - ФК Львів - не грала у першому турі через захворювання на Covid-19.

У ковідних гравців ФК Львів немає ні температури, ні болю в горлі.