Львівські студенти вибороли золото й срібло Спортивних ігор України з волейболу

16:34 4 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Волейболісти коледжів Львівщини вперше в історії стали переможцями Спортивних ігор України з волейболу серед студентів коледжів і технікумів, які днями завершились на Львівщині.

Про це повідомили в четвер, 4 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У змаганнях серед студенток збірна команда Львівщини посіла друге загальнокомандне місце, також продемонструвавши найкращий результат за понад 10-ти річну історію Спортивних ігор України. Щоб стати першими, студентам Львівщини у фінальній зустрічі довелось декласувати професійну команду Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання та спорту з рахунком 2:0 (27:25 та 25:14)».

«Третіми стали студенти Чернівецької області. До десятки кращих потрапили також студентські збірні Волинської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Хмельницької та Тернопільської областей», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Дівчата зупинились за крок до перемоги, здобувши срібні нагороди ігор. Львів’янки поступились першим місцем збірній Івано-Франківської області та обійшли команду Волинської області, що стала третьою. На 4-11 місцях розташувались команди Рівненської, Дніпропетровської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Миколаївської та Сумської областей», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Перемогу для Львівщини виборювали студенти Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України Сидорчук Вадим, Понєвскі Маріуш, Гнатюк Богдан, Боднарчук Андрій, Машталір Віталій; Козак Олег, Паберівський Віталій, Пік Юрій з коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка»; Захарченко Даниїл (Медичний коледж «Монада»), Турок Роман (Технічний коледж Львівської політехніки), Оловець Юрій (Технологічний коледж Львівської політехніки), Лабаз Роман (Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарства). Тренував команду-переможця віце-президент Федерації волейболу Львівської області Віталій Яцик», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Жіноча збірна коледжів Львівської області під наставництвом Василя Кульчицького була сформована на основі збірної Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, який представляли Софія Березюк, Тетяна Сидоренко, Соломія Хрущ, Таїсія Комзюк, Вікторія Любера, Вероніка Бойко, Катерина Кобялковська, Катерина Шищук, Яна Гудзінська. Підсилили команду дівчата Наталія Іжик (Самбірський педагогічний коледж імені Филипчака), Вікторія Іваничко (Самбірський медичний коледж), Анастасія Липська (Львівський коледж інфокомунікацій Львівської політехніки) та Соломія-Марія Левків (Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості НУХТ)», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини