Львівські спортсмени Лавський і Шостак дебютуватимуть на Олімпійських іграх у Парижі

15:16 30 червня 2024 р.

Фото до новини

Це право стрибун у висоту і бігунка здобули на чемпіонаті України з легкої атлетики, який триває у Львові на стадіоні «СКІФ».

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише DailyLviv.com. На чемпіонаті України з легкої атлетики, який триває у Львові на стадіоні «СКІФ», Мар’яна Шостак перемогла в бігу на 400 м (час 52.11) та кваліфікувалася до складу естафети мікс 4*400 м на Олімпійські Ігри у Парижі. Разом з нею змагатимуться Анна Рижикова, Олександр Погорілко, Данило Даниленко, Тетяна Мельник (запасна), Віталій Бутрим (запасний).

Мар’яна Шостак є представницею Львівської обласної Школи вищої спортивної майстерності. Тренують легкоатлетку Віталій Тарнакін, Валерій Федоренко, перший тренер – Галина Кондрацька. 

Також путівку на Олімпійські Ігри здобув Владислав Лавський. Він виборов срібло в стрибках у висоту. Влад стрибнув на 223 см, а перше місце із результатом 226 см здобув Олег Дорощук з Кропивницького.

Владислав Лавський є представником Львівської обласної Школи вищої спортивної майстерності, де тренується під керівництвом заслуженого тренера України Валерія Лебедюка.

«Мар’яна Шостак цьогоріч стала переможницею чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих на дистанції 400 м, який проходив в Туреччині. Владислав Лавський нещодавно виборов срібло першого в кар’єрі чемпіонату Європи серед дорослих, стрибнувши на 229 см. Для обох спортсменів Олімпіада в Парижі буде дебютною», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів