Львівські курсанти перемогли на турнірі воїнів АТО

12:45 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

«Легіон» Національної академії сухопутних військ і «Західний Кордон» продовжать у грудні боротьбу за почесний трофей уже на зелених майданчиках Київщини.

У Західному регіональному управління Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 21 листопада, що цими вихідними, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся футбольний турнір серед шести команд воїнів АТО Західного регіону України. Їх організували громадська спілка «Всеукраїнське об‘єднання воїнів АТО «Українці Разом!» і новостворена Федерація футболу учасників АТО.

У запеклій боротьбі першими виявилися футболісти з команди «Легіон» львівської Національної академії сухопутних військ, другими стали гравці команди «Рівне-АТО», третіми – команда «Західний Кордон» Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. А кращим бомбардиром турніру став її гравець Олександр Кіщук із ФК «Західний Кордон».

Трійка призерів турніру продовжить у грудні боротьбу за почесний трофей уже на зелених майданчиках Київщини. Усіх учасників турніру привітали заслужений тренер України Мирон Маркевич і голова ГС «Всеукраїнське об‘єднання воїнів АТО «Українці Разом!» Руслан Руденко. Зокрема, Мирон Маркевич, який постійно відвідує воїнів АТО на сході України, у своїй промові щиро їм подякував за гідний захист Вітчизни. Він також запевнив: «Саме завдяки вашій мужності й героїзму люди в Україні живуть у спокої, мають можливість займатися власними справами, грати у футбол. Не можу не відзначити й високий професійний рівень учасників нинішнього турніру».

Натомість Руслан Руденко від імені воїнів АТО подарував Миронові Маркевичу український прапор із автографами учасників турніру й футболку. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам‘ять полеглих у боях за Україну бійців.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували світлину зі змагань.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини