Львівські «Карпати» здолали учасника Ліги Європи (відео)

17:43 11 серпня 2024 р.


Відео:

На стадіоні „Україна“ зазнав розгромної поразки бронзовий призер торішнього чемпіонату.

Про цей поєдинок розповіла інформаційна служба ФК "Карпати", пише DailyLviv.com.

У неділю, 11 серпня, львівські "Карпати" зіграли перший домашній матч сезону в УПЛ. Суперником львівської команди Владислава Лупашка був криворізький "Кривбас". 

У минулому чемпіонаті "Кривбас" фінішував на третій сходинці та завоював бронзові медалі. Такий виступ дозволив команді Юрія Вернидуба спробувати себе у єврокубках. У четвер "червоно-білі" стартували у Третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. У номінально домашньому поєдинку, котрий відбувся у словацькому Кошице, "Кривбас" програв чеській "Вікторії" (Пльзень) з рахунком 1:2. Через чотири дні після матчу з "Карпатами" криворіжці знову зустрінуться із "Вікторією".

У заявці "Кривбасу" перебуває 9 легіонерів. Більше легіонерів серед команд УПЛ тільки у "Шахтаря", "Полісся" й "Зорі".

На 18-й хвилині Владислав Бабогло у штрафному майданчику порушив правила проти Дмитра Хомченовського. Рефері призначив пенальті, який взявся виконувати Луньов. Удар з позначки від футболіста “Кривбасу” парирував Олександр Кемкін.

На 38-й хвилині Євген Підлепенець сміливо пішов на трьох гравців, протягнув мяч з правого флангу в центр, однак Олександр Драмбаєв вибив м'яч з-під ніг карпатівця. Першим на підборі опинився Артур Шах, який одразу пробив. Кліщук намагався зреагувати, утім виявився безсилим.

Через чотири хвилини “зелено-білі” забили вдруге. Чачуа прорвався лівим флангом і прострілив у центр на Владислава Клименка. Хавбек “левів” помітив позаду вільного Павла Полегенька і асистував партнерові. Полегенько відважився на потужний дальній удар, котрий виявився результативним. М’яч після рикошету опинився у сітці – 2:0.

На 80-й хвилині команда Владислава Лупашка забила втретє. Стеніо сильно пробив з-за меж штрафного майданчика, Кліщук парирував удар, але першим на добиванні опинився Чачуа, який зробив рахунок розгромним. До фінального свистка "Карпати" продовжували атакувати, але більше забитих м’ячів у цьому поєдинку не було. У підсумку, впевнена перемога "левів" з рахунком 3:0.

Прем'єр-ліга. Сезон 2024/2025. 2 тур

“Карпати” (Львів) – “Кривбас” (Кривий Ріг) – 3:0

11 серпня. 15:30, м. Львів, стадіон “Україна”.

Арбітр – Олексій Деревінський (Хмельницький)

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк) та Семен Шлончак (Черкаси)

Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська область)

Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Калуш)

Арбітр VAR – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Асистент арбітра VAR – Володимир Коротін (Черкаси)

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці)

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адам'юк, Бабогло, Полегенько, Альварес, Клименко (Рябов, 46, Саків, 90+3), Чачуа (Тлумак Ю., 86), Шах (Кузик О., 57), Підлепенець (Очеретько, 76), Іґор Невес (Стеніо, 76).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Векляк, Сидун, Катрич, Саків, Педрозу.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

“Кривбас”: Кліщук, Бандейра (Жан Морель По, 61), Романчук, Стецьков, Драмбаєв, Вакулко (Бізімана, 46), Кузик Д., Луньов (Микитишин, 46), Твердохліб (Аморозо, 38), Хомченовський (Соса, 72), Кожушко (Прінс Аду, 46).

Запасні: Хома, Маханьков, Дібанго, Понєдєльнік, Приходько, Снурніцин.

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

Голи: Шах, 39, Полегенько, 42, Чачуа, 80.

Попередження: Аморозо, 48, Бізімана, 58.

У наступному турі “Карпати” зіграють проти київського “Динамо”. Матч 3-го туру відбудеться у суботу, 17-го серпня, на стадіоні “Україна”. Поєдинок розпочнеться о 18:00.

Читайте також«Жовто-чорні» зі Львова вчинили розгром у Києві

DailyLviv.com

ГУРівці у Липецьку знищили два російські винищувачі (відео)

У Стрию накрили різдвяний стіл для тих, хто зник безвісти на війні

До 24 грудня повинні перескерувати для потреб населення до 1 ГВт електроенергії

Щодня виконує бойові завдання на передовій. Ірину Голуб-Парасюк з Крехова відзначили державною нагородою

Грип набирає обертів на Львівщині. Захворюваність перевищила епідпоріг

Зеленський анонсував заміну деяких очільників місцевих адміністрацій

СЗЧ військовослужбовця припиниться, коли він зробить правильне звернення

Різдвяний тиждень розпочнуть з відключень світла

У Львові відбувся ярмарок «Різдвяний крафт та коляда»

У всіх потягах до Перемишля і Хелма запровадять прикордонний контроль без зупинок

На зимових канікулах у Львові школярам даватимуть безплатні уроки плавання

Різдвяна зірка більша за авто зі спецефектами. Львівщина здивує (відео)

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку